Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurutra (nászutasbetegsé...

Hólyaghurutra (nászutasbetegségre) kinek mi vált be? Hogyan előzhető meg?

Figyelt kérdés
Állandó partnerem van, mégis szokott előjönni szex után. Tőzeg áfonya segíthet? Abból mennyi ajánlott? Iszom rengeteg vizet, az mintha enyhítené..
2018. okt. 21. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Amikor a tünetek vannak, akkor mindkettőtöknek elmenni az urológiára. Ettől jobb tanács nincs!
2018. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Tőzegáfonya + D-mannóz,sok folyadék, szex előtt és után azonnal tisztálkodás
2018. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd föl a bükkszentkereszti füvesember Gyuri bácsi gyógynövény boltját vagy oldalát és ott találsz a próblémádra nagyon jó minőségű gyógyteát.
2018. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kapszula és medveszőlő tea a legjobb rá nekem. Meg mellé sokat iszok. Szex utáni pisiléssel megelőzhető.
2018. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Urogin jó ilyen esetekben. Bár ebben van alkohol, szóval azzal számolni kell.
2018. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom miért kellett lepontozni. A legtöbb visszatérő húgyhólyaghurut oka az, hogy nincs kikezelve az illető, vagy éppen a pár maga.

A tőzegáfonya egyébként nem kezel húgyhólyaghurutot, baktériumokat sem pusztít el, tehát ha már megvan a fertőzés, az segíteni nem fog. Biztos védi a húgyutakat, de konkrét fertőzés ellen nem jó. Arra a célzott antibiotikumos kezelés való, a partnert is kezelve. Ha ez megvan, utána lehet tőzegáfonyát szedni esetleg megelőzésképpen, de ha valaki ki van kezelve és figyel a higiéniára, akkor ez sem szükséges.

2018. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is küzdöttem vele. Aztán olvastam, hogy szex után a legrövidebb időn belül pisilni kell. Azóta nem volt ilyen gondom (hónapok).
2018. okt. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!