Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni azert, hogy...

Mit lehet tenni azert, hogy mensi elott ne menstrualjak?

Figyelt kérdés
Tudom furcsan hangzik a kerdes, de eppen ez a helyzet. Mensi elott is megvannak a tuneteim, mintha menstrualnek, csak nincs ver. Ugyanugy rosszul vagyok, hanyingerem van, gorcsolok rendesen, felkelek ra ejjel is akar, faradekony vagyok, semmihez nincs kedvem. Aztan megjon, es akkor meg jobban faj, de akkor folyamatosan, egesz allo nap, gyogyszer enyhiti de nem mindig. Szepen szolva faraszt a dolog mar, mert igy nekem egy honapban nem csak nehany rossz napom van, hanem dupla annyi! Multkor meg is ijedtem, mert olyan szintem fajt ejjel, hogy felebredtem ra ki akartam menni wc-re de visszafekudtem kulonben elajulok. Voltam dokinal. Sajnos semmi ujat nem tudott mondani. Semmit nem latott.
2018. okt. 22. 12:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent rendszeres a mensim, napra pontos, csak ilyen szerencsetlen vagyok, hogy szenvedek vele.
2018. okt. 22. 12:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sokaknak vannak ilyen PMS tünetei. :/
2018. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sportolj, akkor talán jobb lesz.


Egyébként nemrég olvastam, hogy az erős PMS-tünetek oka sokszor valamilyen kezeletlen nemi betegség, szifilisz, chlamydia stb.

2018. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs kezeletlen problemam hisz eppen ezek miatt

fel is kerestem az orvost es megvizsgalt.

2018. okt. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!