Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pöttyös ott lent, ez normális?

Pöttyös ott lent, ez normális?

Figyelt kérdés
Belül a puncimba ilyen kis fehér pötyik vannak főleg ott ahol kezdődik az a nyálkás csúszósabb rész. És a 2 rész határa olyan hogy van a bőr majd a bőr felszakadozik pöttyökre majd már csak az a "nyálkásabb bőr". Plusz a kisajkaimon is vannak de azok egész picikék. Ezek nem most jöttek ki, hanem amíg visszatudok emlékezni mindig ott voltak, nem viszketnek és semmi egyéb tünet. Más ember punciját még nem láttam közelről nem tudom, hogy másnak is ilyen.e vagy csak velem van valami baj?
2010. jún. 24. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és 14 éves vagyok, még semmi szexuális előéletem nem volt.
2010. jún. 24. 16:35
 2/9 anonim ***** válasza:
ez tök normális..
2010. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen
2010. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor megnyugodtam. És köszi azért is, hogy nem ugattatok le.
2010. jún. 24. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami mirigyek. Nem viszket a puncid, vagy nem csíp pisilésnél?
2010. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem sose csípet és nem viszket. 1-2 évre visszaemlékszek még, de már akkor is ilyen volt. És inkább megkérdeztem, nehogy valami velem született dolog vagy nem tudom... jobb biztosra menni, hogy másnak is ilyen.
2010. jún. 24. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem láttam, hogy írtad, hogy nem viszket a puncid. Előző voltam.
2010. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól is tetted, hogy megkérdezted! Fő a biztonság! Kiváló egészséget és minden jót kívánok egész életedre! A harmadik voltam megint.
2010. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Viszont mindenkinek.
2010. jún. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!