Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitôl lehet ez?

Mitôl lehet ez?

Figyelt kérdés

Hetente 2x legalabb elofordul velem h reggeeel hasmenesem van es csikar a hasam

Emelett hanyingerem is szokott lennii

2-3 oraig tart ez aztan vege

Suli idoben van ez foleg

Van esetleg erre valami tanacsotok mert borzalmas

Sulibol nem szeretnek hianyozni tehat itthon sosem maradok ilyenkor de viszont nagyon fajdalmas ez foleg suliban:(


2018. okt. 24. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem iszol kávét reggel? Nekem attól is szokott. Esetleg valami ételérzékenység.. tej..pl. vacsorára mit eszel? Iskola mennyire stresszes?
2018. okt. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki. Én állandó székrekedéssel küzdök, mit meg nem adnék, hogy minden reggel egy kis hasmenéssel távozna belőlem minden.

Egyébként egyél sajtot, vagy szilárd kaját este és ne igyál kávét suli előtt. Vagy esténként vegyél be gyomorfogót.( persze nem hosszú ideig, csak amig rendbejösz) Vagy orvos.

2018. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sulit szereted? jó tanuló vagy? elvárások nagyok?
2018. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat szeretem a sulit meg az osztaly is jo de viszont mindig stresszelek elotteee

Egyebkent utalom a kavet

2018. okt. 25. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!