Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez illetve lehetek...

Mitol lehet ez illetve lehetek e igy terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tortenetem a kovetkezo. A multhonapban kicsivel hamarabb jott meg a menzeszem ami enyhebb volt az atlagnal es rovidebb ideig us tartott. Amiota elmult a menzeszem azaz 17 napba vagyok azota folyamatosan egyre erosodo terhes tuneteim vannak. Ugy kezdodott hogy hangulat ingadozas kesobb mell fajdalom eleg eros,majd emelyges es a mindjart megjon erzes,es az ossze vissza eves . A heten voltam vele dokinal aki nem mondott semmit csak hogy 20mm es dominans tuszot lat. Tesztet is csinaltam ami negativ lett. Ja igen es mellemrol meg annyi hogy par csepp folyadek is jott de azota semmi. Egyre furcsabban erzem magam minden nap fokozodik az alvasigenyem. Alig birnek fel kelni reggel este pedig eleg hamar kezdek almos lenni, napkozben is eleg hulla vagyok altalaban. Lehetseges hogy terhes lennek csak meg nem mutat magabol semmit? Kezdek kicsit besokalni ezektol a tunetektol. Meg hozza fuznem azt is hogy a hasam a mehemnel megvan kicsit puffadva.
2018. szept. 13. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ma is negatív a teszt, akkor tuti nem terhes vagy.
2018. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy ilyen kremes feher folyasom is van egy ket napja... meg nem tesztelek varok egy kicsit
2018. szept. 13. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett kedves kerdezo?
2018. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!