Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Tumormarker eredmény változhat?

A Tumormarker eredmény változhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan 2 éve műtöttek petefészek daganatra eddig a Tumor markerem 5.4 volt utánna 6.4 most pedog 7.8 ! Sajnos az orvosokat hiába kérdezem bunkóznak ezért írok ide hogy hátha tud valaki nekem választ adni! Az egyik nővérke azt mondta hogy ez óráról órára is változhat,a másik pedig azt mondta ha megy fel ez már le nem fog menni csak fel felé! Mit gondoltok? Valaki ért ehhez a témához? Nagyon félek 😔😔

2018. okt. 24. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Tumormarker önmagában sajnos nem megbízható.

Van saját onkológusod? Ct vizsgálatra milyen gyakran küldenek?

Nőgyógyász hány havonta vizsgál?

2018. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Járok Biológia terápiára, 2 havonta ct ,2 hetente vérvétel és nőgyógyászati matatás! És havonta nézik a Tumormarkert! Nagyon aggaszt h a kemók után 5.4 volt és már most 7.8nál járok... akikkel együtt műtöttek mind kettőnek ki újult 2-3 hónappal ezelőtt félek h én következek! Legutóbbi CT mutatott itt-ott kisebb gócokat de azt mondták h mivel nagy műtétem volt gyógyulok belül és azok hegek! A laborjaim egyébként teljesen tökéletesek minden 2 hétben...
2018. okt. 24. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Mekkor bunkó orvosok lehetnek, hogy a teljesen jogos kérdésedere nem adnak tiszta választ. Nem kellene orvost váltani? Én mindig mindent megkérdezek és válaszolnak is, igaz, volt eddig vagy 6 nőgyógyászom...
2018. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos újra és újra csak bizonyítják hogy nem azért tették le az orvosi diplomát és esküt h az emberek egészségéért és életéért küzdjenek... ez mind csak pénzről szól mint minden más.. 😔Kevés a lelkiismeretes orvos aki tényleg nem akar semmit elfogadni de mégis támogatja a betegét mindenben! Mi ennek az orvosnak már annyi mindent adtunk és mégis fél az ember egy egyszerű kérdést fel tenni mert leharapják a fejét 😔
2018. okt. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!