Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet enyhíteni a...

Mivel lehet enyhíteni a viszketést, égő érzést a puncimnál?

Figyelt kérdés
5 napja viszket ahogy múlnak a napok egyre gyengébben de van amikor felerősödik az égő érzés. Nem volt még párkapcsolatom ebből adódoan még nem is szeretkeztem. Mi okozhatja ezt a fájdalmat?
2018. okt. 25. 01:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor valami gyors praktikát írjatok rá mert most már aludni sem tudok mert viszket de ha megvakarom meg fáj.
2018. okt. 25. 01:59
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Gomba talán. El kéne menni nőgyógyászhoz. Esetleg canesten.. de inkább doki.
2018. okt. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Eloszor is a legjobb dolgot tetted, hogy idejottel es nem orvoshoz, mert itt naponta tobbszor jonnek nogyogyaszok, hogy a hasonlo kerdesekre valaszoljanak ugy hogy nem is lattak semmit csak elmondas utan...



MENJ ORVOSHOZ!!!

2018. okt. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló. Elnézést hogy hajnali 2-3 körül 14 évesen nem a nőgyógyászhoz rohangálok. Viszont ha problémád van a kérdésemmel nem muszály válaszolni rá hisz én csak segítseget szerettem volna kérni. :)
2018. okt. 25. 02:48
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Kicsilány 5 nap alatt szólhattál volna édesanyádnak, hogy mi a helyzet illetve elmehettél volna nőgyógyászhoz.

Ez lehet gomba is, de bakteriális fertőzés is. Hüvelyedet is meg kellene nézni, mert lehet, hogy hüvelykúpra is szükséged lesz.

De ha Te most elmész a patikába és veszel egy canesten hüvelykúpot / azt az egy naposat/ plusz mellé egy kenőcsöt az kb 4000 forintba fog fájni és a poén az lesz benne, hogy ha nem gombás eredetű a panaszod, akkor felesleges volt az egész, és még jobban fog égni és csípni és a végén mindenképpen nőgyógyászhoz kell menned.

De ha van sok spórolt pénzed és mindenképpen otthon akarod magad kikúrálni, akkor vehetsz olyan tesztet a patikában / szintén canesten termék és szintén több ezer forint/ ami kimutatja, hogy bakteriális vagy gombás fertőzésed van. Aztán ha ezt megcsináltad, és rájöttél mi a bajod, akkor visszasétálsz a patikába, megmondod a gyógyszerész néninek, hogy milyen fertőzésed van és ő majd ad neked szintén egy canesten terméket/termékeket szintén több ezerért. A kezelés így még simán eltarthat 2 vagy akár 3 hétig is. Utána pedig állíthatod helyre a hüvelyed flóráját.

De! Én tudok egy olcsóbb és megbizhatóbb megoldást.

Ahelyett, hogy otthon kísérletezgetnél mindenféle vény nélküli dolgokkal, menj el a nőgyógyászhoz aki megvizsgál és célzott kezelést javasol. Ír fel normális / és a canestennél jóval olcsóbb/ készítményeket. /hüvelykúp, krém, esetleg tabletta/

Na melyik éri meg jobban?

2018. okt. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Valami fertőzés lehet, de, hogy 5 napja viszket és még csak oda jutottál el, hogy az itt jelen lévő nőgyógyászoktól érdeklődj, az elég gáz. Borotválod a muffot? Lehet annak is a hatása.

A smirgli lehet hatáson lenne.

2018. okt. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem borotválom. Egyépként köszönöm a tanácsot
2018. okt. 25. 06:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, 5 napja viszket.

Akkor miért kéne hajnal 2-3 körül menned dokihoz? :D

Az előző 5 napban is eszedbe juthatott volna.


Most már tedd meg. De MINIMUM vegyél egy canestent, bár én tényleg inkább az orvost ajánlom.

2018. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Amennyiben nem használtál még tampont, akkor lehet csak külsőleg fertőződtél meg. A tünetek alapján gomba lehet. Anyuddal beszéld meg, hogy mit csinálj?
2018. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Anyummal már beszéltem vett nekem Canestent most már sokkal jobb!
2018. okt. 26. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!