Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tiszta ideg vagyok, legszívese...

Tiszta ideg vagyok, legszívesebben egész nap sírnék. Bárki szól hozzám leüvöltöm a fejét. Szerintetek lehet ez a menstruáció jele?

Figyelt kérdés

30 nap körül szokott ingadozni a ciklusom.

Mindig erős pms tünetekkel az előtte lévő héten....

Ebben a hónapban 30. napon még semmi tünetem nem volt, nem is értettem, talán kicsit rosszabb volt a kedvem.

Aztán a utána lévő nap elkezdett fájni a mellem meg szúrkált a hasam...

reméltem hogy megjön. A következő 5 napban egyre jobban fáj a mellem, megnőtt. Egyre idegesebb vagyok és állndóan azt érzem mintha épp megjönne. De mégse.

A párommal mindig óvszerrel védekezünk, egyetemisták vagyunk. Nagyon nem tudnánk most még egy babát felnevelni.

Én már annyira ideges vagyok hogy tegnap és ma éjjel is felébredtem éjjel sírva..

Nem értem mi lehet a baj, miért nem jött még meg


2018. okt. 27. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Csinálj egy tesztet, óvszer mellett is lehetsz terhes, ha esetleg lyukas volt, vagy kiszakadt.
2018. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs semmi baj, nyugodj meg! Csinálj tesztet, ha ilyen ideges vagy.
2018. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!