Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozott vonások, hogyan?

Megváltozott vonások, hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon fiús lettem. 21/l
2018. okt. 27. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Hang, alkat?
2018. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arcvonások, jobban szőrösödöm
2018. okt. 27. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Menstruációddal minden rendben? Hormonprobléma okozhat szőrösödést.
2018. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sose volt rendben...


Amúgy nagyon meg is öregedett az arcom, legalább 30-35-nek kinézek

2018. okt. 27. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mostanra sem rendeződött, akkor érdemes lenne elmenni dokihoz, egy vérvétel sem ártana.
2018. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pont most csináltam képeket és összegasonlítottam a 14 éves, 16-17 éves, 18 éves, majd 20 éves képeinnel,nagyon szembetűnő a változás sajnos...


Tébyleg durván elfiúsodott, egyértelműen látszik, nem az én megérzésem, hanem a képeket egymáshoz rakva. 20 évig ug, anolyan vonásaim voltak és 20 éves korom után kezdódött ez a férfiasodas. NEM SZERINTEM, mások is mondták és a képek a bizonyítékok.


Ebben az időben (2017 tavasza) hosszú hóbapokig szedrem szteroidos fájdalomcsillapítót, ekkor kezdtem észrecenni is a változásokat. Nem tudom lehet-e köze. Ekkor nem is menstruáltam 3-4 hónapig.


A másik a durva szőrösödés, tegnap 40 lercig epiláltam a bajszomról és pajeszról és az államról a fekete szőröket...

2018. okt. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!