Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben melyik nőgyógyászt...

Debrecenben melyik nőgyógyászt ajánlanátok fertőzések kezelésére? Megváltozott hüvelyflóra visszaállítására, hüvelygyulladás, esetleg méhszájseb kezelésére?

Figyelt kérdés

Sajnos annak ellenére, hogy szinte minden nő összeszed élete során valamilyen fertőzést, az orvosok nem tudják egyértelműen megállapítani és kezelni ezt a problémát.

3 magánorvosnál voltam nőgyógyászaton Debrecenben és egymásnak ellentmondó vélemények születtek. A fertőzés elvileg elmúlt, de a hüvelyflórám hóapok óta nem állt helyre normálisan.

Nincs annyi pénzem, hogy szórjam kifelé az ablakon orvosokra meg gyógyszerekre, szóval jó lenne ha végre rendesen működne valamilyen szer.

Illetve a legtöbb vélemény az orvosokról az internetes fórumokon szülés/ terhesgondozás témában íródott, engem nem ez érdekelne.



2018. jún. 29. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a problémám, Debrecenbe nem találtam jó orvost csak rosszat, élvezik a pénzt aztán semmit nem tesznek érte. Én nagyon félek hogy a méjszájsebem azért van mert esetleg HPVs vagyok, a rákszűrés eredménye persze csak 4 hét múlva jön meg. Neked jó lett a rákszűrés eredménye?
2018. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elveszik*
2018. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!