Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P3 rákszűrés eredmény, HPV...

P3 rákszűrés eredmény, HPV infekció. Túlélem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


kb 3 hete jött meg az eredményem,ami P3 lett. Hpv-vel.

Alacsony elváltozás még az volt rajta,de nem tipizáltak.

Ez nem baj? Az orvos nem is akart.Nem mondott semmit,így meg vagyok íjedve..Olvasgattam róla,hogy se nem rossz,se nem jó a P3,de félek. :(

Mi van,ha kontrollon roszabb lesz az eredmény? Mikor leszek teljesen egészséges? Semmi tünetem nincs egyébként.

Valami immunerősítőt írtak fel.

Mit tehetnék,hogy jobb legyen az értékem?



2018. okt. 28. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tipizálást csak akkor lehet csinálni (legalábbis államilag támogatott formában), ha legalább egyszer P3-as az eredmény. Azaz neked majd a következő szűrésnél lehet tipizálást levenni, hiszen mikor az előzőt levette, senki se tudta, hogy P3 lesz.

Min. 3 hónapot kell várni, hamarabb nem ad hiteles eredményt. Szóval mikor legközelebb szűrésre mész, említsd meg.

És miért halnál meg? Ez nem rák. Ez vagy valami jóindulatú elváltozás, vagy egy rákmegelőző állapot, ami egyrészt még simán vissza is fejlődhet, másrészt ha nem fejlődik vissza, egy kis műtéttel megoldható. Azért a koporsódat még ne rendeld meg.

2018. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is P3 volt nyáron. Ráírta a doki, hogy HPV gyanú. Tipizálás után viszont kiderült hogy nincsen HPV. Azóta már P2 az eredményem, tehát elmúlt. Nem kell ettől megijedned.
2018. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezüstkolloidot kortyolgattam fél éven keresztül és szedtem vitaminokat és teljesen tünetmentes lettem.
2018. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tipizálás után nekem magas kockázatú hpv jött ki. A hónapban ismét leveszi a doki a kenetet,aztán,ha nem javult,akkor konizál
2018. dec. 6. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!