Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyűlölök nő lenni, el fog...

Gyűlölök nő lenni, el fog múlni ez az érzés?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és utalom a puncim

Utalok benne mindent

Nem tudok strandra menni mert elkapok valamit

Nem szedhetek antibiotikumot mert akkor is elkapok vakamit

Nem mehetek nyilvános wcre, nem hasznalhatok tampont mert rögtön fertőzésem lesz

Hónapok óta nem szexeltem rendesen mert hol fertőzésem van, hol meg valami mas

Gyűlölöm ezt

Legszivesebben kivennem a mehemet meg a huvelyemet és farkat novesztenek

Vagy csak kiugranek egy autó elé hogy ne szenvedjek tovább

Már nem is emlékszem milyen érzés egy jót szexelni

Bárcsak pasinak születtem volna


2018. okt. 30. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a sok dolgot csak beképzeled, vagy tényleg ennyire gyenge az immunrendszered?

Szerintem neked egy alapos kivizsgálás kéne. Ha egészséges vagy nem lenne szabad, hogy ilyen sok gondod legyen. Egy egészséges nőbek nem okoz gondot a strand, a tampon...

2018. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Voltam sokszor sok orvosnál, azt mondták hajlamos vagyok erre és fogadjam el
2018. okt. 30. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi a kérdés?

A "gyűlölök nő lenni" részen pszichológus segíthet, a mindenféle fertőzéseken pedig orvos. Ha a mostani orvos idióta, akkor menj másikhoz.

Nem szabadna mindentől fertőzést kapni.

2018. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

"Voltam sokszor sok orvosnál, azt mondták hajlamos vagyok erre és fogadjam el."

Ezek magándokik voltak? Mert az állami egészségügy egy rakás sz@r! Az egyetlen céljuk, hogy minél hamarabb lerázzanak, és a magánegészségügy felé tereljenek. Persze, ők meg vagyonokat kérnek el, de nincs garancia a javulásra. Nem érdekük. Szerintem, ne add fel, és keresgélj tovább, hátha találsz végre egy lelkismeretes és alapos dokit. Mert ez bizony erősen személyiségfüggő. (Lehet, hogy meg kellene próbálkoznod az alternatív természetgyógyászattal, vagy a homeopátiával is.)

Ha ennyire hajlamos vagy a fertőzésekre, még mindig jobb, ha a széltől is óvod magad, minthogy állandóan nemi betegségekkel küszködj. Egyébként ennek semmi köze a nemedhez. Majdnem mindenkinek van valami állandó, vagy visszatérő problémája: fejfájás, fogfájás, nyaki fájdalom, hasfájás, különböző végtagfájdalmak, stb. Neked speciel ez...

2018. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Tehát a betegségeddel van bajod, a gyenge immunrendszereddel.

1, Nyilvános wc-n nem ülünk le.

2, Tampon felhelyezése előtt is kezet kell mosni, és utána nem megfogni a wckilincsét pl.

3, Antibiotikum UTÁN vissza kell építeni a hüvelyflórát Gynophilussal és a gyomor-belek flóráját orálisan szedett probiotikummal.

4, A hiszti semmire sem gyógyír.

5, Ha az orvos nem gyógyít meg, akkor mást szokás keresni.

6, Szívesen.

2018. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező, amikor neked fertőzésed volt a barátod is ki lett kezlve? Mert ha nem, akkor nagy eséllyel mindig visszafertőz.
2018. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként megsúgom férfinek sokkal szarabb lenni, én sem szexeltem hónapok óta, mert nincs kivel.
2018. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Én is hasonló gondokkal küzdök,sokkal régebb óta mint te.Az egyik doki elintézte annyival,hogy ne fürödjek kádba,mert hajlamos vagyok fertőzéseket összeszedni.Szóval teljesen megértelek.De még fiatal vagy és tényleg lehet,hogy csak egy normális orvost kellene találnod.Ha gondolod írj privátot,ha tudok szívesen segítek.
2018. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Előző vagyok.Kedves 7-es,tényleg nagyon rossz,ha nincs kivel szexelni,de az talán mégiscsak rosszabb,ha van kivel,de nem lehet.Mert folyton abba kell hagyni,mert valahol fáj vagy épp el sem kezdhetitek,mert nem akarod megfertőzni a másikat meg stb.
2018. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

Na állj! Pont ezért roggyan meg minden a struktórádban, mert fut egy rossz program, amit valszeg hogy elkövettek a női mivoltod ellen. Súlyos önértékelés letörésed van. Ördögi kör. Amíg eza program fut, hogy gyűlölsz nő lenni, addig minden bajod lesz. Nincs más választásod.

Na, teccik ez a jövőkép? Ugye hogy nem akarsz ebben dagonyázni!!

Tehát, az az első, hogy odaállsz a tükör elé és a saját szemedbe mondod,hogy "Szeretem és elfogadom magamat olyannak amilyen vagyok". Ezt mondod naponta 50x.

Van egy nagyon jó könyv: Alexander Loyd: A GYÓGYÍTÓ KÓD.

Javaslom olvasd el és alkalmazd a könyvben leírt nagyon egyszerű öngyógytást. Több száz ezer ember gyógyult már meg a világon és Magyraországon is mindenféle problémából.

Én is csinálom, a te problémádnál sokkal súlyosabb problémára, de voltam a te cipódben is. Én azt mondtam, hogy vagy megdöklök vagy meg gyógyulok és nyílván szar az élet szenvedve és a kiutat választom.

Hoztál magaddal egy rossz programot akár a családból, akár a volt pasid által vagy ki tudja ki által, ami a nőességedre vonatkozik és ezt futtatod amit a tested lekövet. Érted?


Na olvasd el a könyvet és gyógyulj meg!

2018. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!