Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati problémára...

Nőgyógyászati problémára utalhatnak ezek a görcsök, a nyílaló érzés? Valakinek volt ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Egy ideje menszeszek között is vannak enyhébb hirtelen jelentkező görcseim. Októberi menszeszem dlőtt két olyan nap is volt amikor két prrcen keresztül görcsölt a bal csípőm, múlt héten jobb derék tájékon erőtelhesen belenyílalt többször is, ma pedig amikor hirtelen felálltam hirten úgy begörcsölt az alhasam jobb fele, hogy azt hittem el se fog múlni. Azóta még érzékeny egy kicsit a hasamalja.

2018. okt. 17. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A menzesz közti enyhe görcs lehet a peteérés jele is. De ha nagyon erősek a nyilalások, akkor javaslok nődokit, mert az feltételezhet felfázástól az endometriózisig mindent. Szóval javaslom a dokit. De ha nem talál semmit, akkor ő is azt fogja mondani, hogy a peteéréstől görcsölsz, nekem is szokott lenni újabban, egy pár éve.
2018. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is a peteérést érezhetted! Jól fog jönni, ha majd babát akarsz!
2018. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!