Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltak, végre megjön...

Mit gondoltak, végre megjön este? Valami tanács?

Figyelt kérdés

Már 22-dikén megkellet volna jönnie, de azóta késik. Mindig hajnal környékén jön meg. Már lassan 1 éve van meg így alig vannak csúszások, max 1 nap eltérések. De ha holnap se jön meg akkor már 3 napja késik. Terhes nem lehetek. Most wc.zésnél azt vettem észre, hogy sokkal több fehérfolyásom lett hirtelen, és nem tudom, hogy ez számít.e de nagyon kívánom a tejet, máskor még a melleim fájnak és akkor hús éhes vagyok. Nagyon örülnék ha most letudnám mert hétfőn utazok és nem akarom, hogy legerősebb napokon kelljen több órát buszon töltenem, nem hinném, hogy sok helyen lenne helyem higiénikus cserére a tamponnal, betéttel meg nem bírok ki 1,5 órát se. ( 1-3 elég erős vérzésem van).Kényelmesebb lenne ha nem lenne meg ( 4 napon elmúlik, majd 5.re visszajön egy kicsit pecsételve és egy minit vérezve).

Sajnálom a kis regényt, de ti mit gondoltok? Ha esetleg később jön meg valami tanácsot tudtok adni, hogy éljem túl?


14/L


2010. jún. 24. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy most viszont nem fáj se a mellem, nagyon kaját se kívánok, csak tényleg tej minden mennyiségbe.
2010. jún. 24. 22:51
 2/5 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőmnek egyszer 7 napot késett...szal nem hiszem h baj van...az előző hónapban ne stresszeltél túl sokat? mert az is hozzájárulhat h késik..vagy ha pl. azon görcsölsz h csak megjöjjön időben.az utazás miatt..
2010. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sztem 1 év alatt még nem álhatott be...én már nem is tudom,kb 5 éve menstruálok és még mindig nem állt be,van amikor egy-két hetet is késik...szerintem ne aggódj,tanácsot viszont nem tudok adni az utazással kapcsolatban :/
2010. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem megjön csajszi, csak ne izgulj!!

Nyugodj meg, annyira akarod hogy megjöjjön, azért késik.

Meg fog jönni.!!

2010. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elözö vagyok.

ha meg mégis véres buszso utad lesz, akkor vegyél ilyen kendöt ami át van áztatva ilyen fertőtlenitö cuccal(nemtom mi a szakmai neve :D).

Tehát vegyél olyat, azzal "kezet moshatsz" és betétet cserélj a buszon.(biztos lesz wc)

2010. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!