Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Budapesten kedves,...

Lányok! Budapesten kedves, aranyos nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok!


Most költöztem fel Pestre és nődokit keresek. Annyi kritériumom lenne, hogy hölgy legyen az illető és lehetőleg kedves, figyelmes, esetleg laza. Szerintem itt különösen sokat számít hogy ne gyomorgörccsel menjen be az ember..


Ti kihez jártok? Az is érdekelne, hogy az adott orvosnál hogy mennek az árak (gondolok itt rutinvizsgálatra).

Nagyon szépen köszönöm a választ!



2018. nov. 1. 12:11
 1/7 anonim válasza:
0%
Szia. Én nem pesti vagyok, de szerintem nem az a lényeg, hogy kedves meg aranyos legyen a doki, hanem tudja mit kell csinálnia. Eleinte én is olyan nőgyógyászt kerestem aki nő, mert hát jobban együttérez és hátha jobban érti is a dolgát, meg ugye legyen kedves is meg hasonlók. Hát megmondom neked lehet akármilyen kedves aranyos és legyen nagyon jó beszélőkéje ha nem érti a dolgát és csak több kárt csinál mint hasznot! Szóval szerintem inkább olyat keress aki tudja is, hogy mit csinál és érti a dolgát. És saját véleményem szerint lehet, hogy egy férfi nőgyógyász még kíméletesebb és értelmesebb is mint egy nő néha. És hozzáteszem magánról beszélek mindkét esetben ;)
2018. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dr Pánczél Zita.

Nála is szültem, azóta is hozzá játok. Kedves, aranyos, szakmailag kiváló.

[link]

Itt találod a magánrendelését.

2018. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Én pasit tudok neked ajánlani, nagyon rendes, fiatal, árak is jók.hozzá járunk meg a lányomat is hozzá viszem,el lehet neki mindent mondani, fiatalos felfogása van.nem ciki hozzá bemenni. kenetet ott helyben meg tudja nézni.gellert tér helyileg.
2018. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nőt keres, értetlenek!
2018. nov. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az első válaszolónak üzenem, valamint azon embereknek akik privát üzenetben hasonlókat írtak nekem:

Ti nem gondoljátok komolyan, hogy attól még, hogy nem írtam oda, nem a megbízhatóság és a gyakorlatiasság lenne a legfontosabb paraméter? Biztos nem ezt fogom előtérbe helyezni nem..? Ne vicceljünk már :D

Csupán annyit kértem, hogy legyen mindezek mellett figyelmes és kedves, az alap hogy tudja a dolgát is. Vagy a kettő semmiképp nem járna együtt? Kétlem. A többi embernek köszönöm szépen a válaszát! Neked is első, köszi, csak szerintem nem jött át mi is pontosan a kérésem.

2018. nov. 2. 10:51
 6/7 anonim válasza:
1.vagyok. Értem, hogy mi a kérésed és ez persze rendben is van, ki akar egy taplóhoz járni meg mutogatni neki a punciját😂 csak azt mondom, hogy nem minden esetben jobb egy nő, sőt. Saját tapasztalatból mondom, mert én is nőt kerestem, hogy lehet nő a nővel jobban megérteti magát, de ez nem feltétlenül igaz😊 de ha találsz ilyet akkor szerencséd van és kívánom, hogy tényleg találj ilyet☺
2018. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, ezt is megértem. Édesanyám például pontosan ugyan ezen a véleményen van mindig, sőt, számára elképzelhetetlen, hogy nőhöz járjon. Nekem meg valamiért pont attól van "iszonyom" hogy egy idegen férfi előtt vetkőzzek le. Pedig lehet néhány tekintetben tényleg jobb orvosok, nem tudom.
2018. nov. 2. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!