Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy ennyi idő...

Lehetséges, hogy ennyi idő alatt nem áll be a mensi?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, még szűz és 10 évesen jött meg. Ez alatt 20 és 30 nap között bármikor jöhetett eddig is és még most is. Nagyon ritka esetekben még ezeken a számokon is túlnyúlik (18 nap, 34 nap). Még sose voltam nőgyógyásznál, mert anyum nem tartotta szükségesnek de én szerintem egészséges vagyok. A mensim sokáig tart (6 nap), átlagos mennyiséggel de vagy 3 napos görcsökkel.
2018. nov. 1. 20:05
 1/9 anonim válasza:
48%
Szia! Én javaslom, hogy keress fel egy nőgyógyászt, mert nekem is sokáig rendszertelenül jött meg, elmentem dokihoz aki felírt fogamzásgátlót így napra pontosan tudom mikor fog megjönni és meddig fog tartani. Ha nem szeretnél gyógyszert szedni akkor is menj el, hiszen ez sajnos akár PCOS tünet is lehet, amit a doki tud diagnosztizálni. Remélem segítettem.
2018. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, amiről írsz. Senkinek sem napra pontos a ciklusa. A 6 napos menstruáció is teljesen normális. Nőgyógyászhoz nem ártana évente rákszűrésre járni 20 évesen akkor is, ha szűz vagy. Ez a saját érdekedben fontos.
2018. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. nov. 1. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiskacsa jó nagy baromságot ír... A fogamzásgátló NEM (!!!!!!!!!!!!) állítja be pontosra a menstruációt. Kikapcsolja a természetes ciklust, és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. Onnantól kezdve, hogy szeded, nincs se peteérésed, se menstruációd. Csak egy mű rendszer. Úgyhogy erre a problémára semmiképp se kezdd el szedni!!!
2018. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: azt tudom, hogy a fogamzásgátló mit csinál de akkor a ciklust nem állítja be és nekem ez a fontos.
2018. nov. 1. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is erről beszélek. Csak bosszantó, hogy egyesek még mindig ezt a hülyeséget terjesztik, hogy a fogamzásgátló beállítja a ciklust...
2018. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Már elnézést csak azért mert nem fejtettem ki 100%osan a fogamzásgátló hatásait még nem írtam baromságot. Éppen ezért, mint ahogy te is fogalmaztál, egy rendszert alakít ki, és ha neki jó lenne valamilyen rendszer a mensijében a fogamzásgátlóval elérheti. De amúgy sem gyakori kérdéseken kell ezekről dönteni, hanem egy orvossal.:) További szép estét.
2018. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz rendszer benne, te szerencsétlen. Ami addig rosszul működött, az onnantól NEM fog működni...
2018. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Neked kéne már működnöd, mert amíg én tisztelettel beszélek veled, neked is úgy kéne.
2018. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!