Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Van egy gyulladt...

Mit tegyek? Van egy gyulladt pattanásom, és nem akar eltűnni, bővebben lent

Figyelt kérdés

Tököm kivan már vele, kb az önbecsülésem, és önbizalmam 70% ezek a szarok vették el.


Elkedztem ilyen arctisztítót használni ami egész jó, de ettől függetlenül így is van egy ami be van gyulladva és piros fekete, hupilila sárga zöld már kb minden szín van benne, eddig nagyjából 5235465432 liter vér stb folyt ki belőle, és reggelente meg este ismét jön ki belőle, most sem értem hozzá, de láttam hogy kis vércsepp ott van majd elkezdtem nyomni és ugyan úgy jött ki belőle minden sz ar. kb 4napja keseríti meg az életem, próbáltam élesztős tejes módszert de annyit is ért, már nem hiszem el, utálok élni, és teljesen megváltoztatják rossz irányba a közösségi énemet :( osztályba jóformán senkin nincs csak rajtam, és nyakamat tenném rá hogy az osztály fele több édességet meg zsíros kaját eszik mint én :@


2011. márc. 4. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam, hogy kinyomok belőle mindent amit tudok, majd leradírozom az egész arcom, tonik, hidratálókrém, majd a pattanásra valami leszárító krém. reggelre ahogy tud, felduzzad, majd egy nyomás, és kint van belőle minden. este már nem is látszik. :) mondjuk nekem csak mielőtt megjön, akkor szokott kijönni 1 a homlokomon, de engem is nagyon idegesít :S
2011. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne nyomkodd. lehet hogy mindig újrafertőzöd azért nem múlik el. ha annyira zavar menj el kozmetikushoz. vagy vegyél pattánás elleni kenőcsöt és tényleg ne nyomkodd
2011. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
barátomnak ugyan ez volt mint neked kedves kérdező, már én nyomkodtam szegénynek (imádom ha fröccsen belőle a vér XD) Neki is fél naponta újra "töltődött" Sajnos nem szabad nyomkodnod. Inkább 1x nyomd ki annyira amennyire tudod, aztán moss arcot hideg vizes szappannal (vagy bio szappannal) majd tonik, tegyél rá fogkrémet és az leszárítja reggelre. És leginkább esténként csináld ezt a műsort az arcoddal,mert akkor hatásosabb. És sokat moss arcot. Ne hagyd h zsírosodjon! igyál sok folyadékot.de amúgy ajánlom figyelmedbe a kozmetikust.barátomnak már 1 pattanás ha kijön félévbe 1x..pedig nagy gyulladt oriás pattanásai voltak és durrantak neki is össze vissza.
2011. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a problémádat. 25 éves vagyok, az arcom mégis olyan pattanásos mint egy 14-15éves tininek. Vagyis csak volt, mert megtaláltam a megoldást. :-) Gyógyszertárban vettem alkoholos szalicil savat (kb600Ft). Minden este megmosom szappannal az arcom, majd áttörlöm alkoholos szalicil-es vattával. Ez szárítja a bőrt, úgyhogy reggel hidratálókrémet kenek az arcomra. Minden harmadik nap alaposan "átradírozom" a bőröm, de nem használok semmilyen drága vackot. Vettem egy puha fejű fogkefét és az alábbiak szerint tisztítom vele az arcom: először alaposan megmosakszom, majd először szárazon átdörgölöm fogkefével az arcom, utána pedig beszappanozom (Dove szappant használok) és így is átdörgölöm. A férjem kiröhög, mert szerinte ez elég viccesen néz ki, de tény, hogy két hónapja nem volt egy darab pattanásom se. :-)

Remélem hasznát veszed az ötletemnek. :-)

2011. márc. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 enza válasza:
Teafaolajat tegyél rá és rendszeresen kend be vele, hamar leszárítja és fertőtleníti.
2011. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!