Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg kaphat mellrákot...

Tényleg kaphat mellrákot valaki ilyentől?

Figyelt kérdés
Elesik valaki a mellére és durván beüto. Vagy ez tévhit?

2018. nov. 6. 18:59
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem ettől nem lehet. Olyan szokott lenni, hogy ilyen esetben orvoshoz kerül és akkor derül ki.
2018. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kimondottan ettol nem. Viszont ha ugy utod meg es mondjuk maradando serulesed van attol lehet kapni de az mar nagyon szelsoseges eset szerintem..
2018. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, azt nem írtam, hogy esetleg szövődmény miatt még lehet, de szerintem az sem igazán.
2018. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező, ez egy tévhit.

Szerintem a következő az alapja:

A történet a következőképpen hangzik, nő érez csomót a mellében, vagy legalábbis érzi, hogy valami nem ok, de nem mer orvoshoz menni. Közben a tumor vígan nő, míg szépen át nem töri a bőrt és lesz egy ronda, gusztustalan gennyedző, rohadó seb, amivel mindenképpen kell csinálni valamit. Az orvosnak ismételten nem merik azt mondani, hogy ez már két hónapja ott van, ezért jön a rendkívül intelligens elestem és bibis lett a mellem story. Majd jön a rák diagnózisa. És ebből jönnek az idióta történtek, hogy az elesés rákot okoz.

2018. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elkezdi tapogatni és megtalálja a csomót. Szerintem általában ez szokott történni.
2018. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tévhit.
2018. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!