Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethet a csiklóm?

Mitől viszkethet a csiklóm?

Figyelt kérdés
A csiklóm felül (clitoris fölött) néha nagyon viszket, de csak ott. Általában esténként jelentkezik, olyan, mintha szúnyog csípés viszketne és erős vakarás hatására elmúlik. Nem mindennapos, legutóbb kb egy hete viszketett. Napi szinten zuhanyzom, tisztálkodom. Eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert azt hittem esetleg allergia. Mitől lehet ez? Illetve bemerjem-e kenni canestennel, vagy bírjam ki az orvosig?
2018. nov. 6. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Neked a csiklód a clitorisod fölött van? :O

Az külön érdekes, mivel a csikló maga a clitoris.

Ne kenegesd, mert nem biztos, hogy jót teszel vele, inkább várj az orvosi vizsgálatig.

2018. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a gomba nem feltétlen függ össze azzal, hogy napi szinten fürdesz, de nem is biztos, hogy gomba. Szerintem várd ki, míg elmész orvoshoz, vesz kenetet, és megkapod az eredményt, bár a canesten szinte biztos, hogy nem árt.
2018. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktad borotválni ott? Ha igen és általában borotválás után jelentkezik akkor lehet, hogy a helytelen borotválás okozza és begyulladnak a szőrtüszők, ebben az esetben egy másik szőrtelenítési mód elmulasztja a problémád. Ha nem borotválod akkor Doki.
2018. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Szerezz egy pasit és nem fog viszketni :)
2018. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Canesten combit próbáld meg.
2018. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!