Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mi vált be PMS kezelésere?

Kinek mi vált be PMS kezelésere?

Figyelt kérdés
Nekem leginkabb a peteérés alatti és utáni puffadás, a derékfájás a problémám es az hogya mensi előtt 2-3 nappal teljesen kibírhatatlan leszek. Ez nem rájátszás! Baromi ingerlékeny vagyok és mindenre ugrok! Mivel mar van 2 kicsi gyerekem (most indul be újra a ciklusom) ez nem túl jó. Mindenféle tipp és trükk érdekel! Étrendkiegészitő jóga bármi csak használjon. A puffadás miatt mindig úgy néztem ki mint aki babát vár még akkor is mikor "versenysúlyban" voltam.

2018. nov. 8. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon sok mindent próbáltam, úgy istenigazából csak a normális ciklust kiiktató hormonális módszerek működnek.

A nőgyógyász tud ebben segíteni, kérdezz rá, hogy személy szerint neked mit javasol.

2018. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam h a dokimat akinél szültem megkérdezem. Az is baj még szoptatok és trombozis is volt a családban. A második császárom előtt pedig véralvadasgatlot kaptam meg utana is mert nem volt minden értekem jo. Így a fogi gátlókat kerülném!
2018. nov. 8. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor nehéz helyzetben vagy :( azért beszélj vele, illetve ha ő nem tud segíteni, akkor más orvossal... mamár én sem használhatok hormontartalmú dolgokat, így messiásként várom a klimaxot. :(
2018. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!