Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kapott már más is Hpv-fertőzés...

Kapott már más is Hpv-fertőzés kezelésére ISOPRINOSINE 500 mg tablettát? Mennyire vált be? Egy "kúra" részeként hány dobozt kéne beszedni belőle?

Figyelt kérdés

Tipizálás eredménye: Egyéb magas kockázatú

Citológia szerint LSIL (enyhe) elváltozást okoz.


2018. máj. 31. 20:20
 1/5 anonim válasza:

Nekem herpeszre írták.

Tiszta pattanás lettem tőle.

2018. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező azóta miújság veled?

Nálam P3 lett az eredmény és enyhe elváltozás. Nem tipizáltak! Felírtak 5 doboz Isoprinosine..a gyógyszertől nehezen tudok figyelni,gondolkodni,pánikrohamaim vannak. Bár nekem korábban is voltak,így lehet csak a stressz,hogy mi lesz a kontrolon. :D

2018. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2. Válaszoló!

Három hete voltam kontroll vizsgálaton, de a citológiának azóta sincs meg az eredménye...

Én csak egy dobozzal szedtem be, de, mint utólag megtudtam, attól nem várható javulás, mivel nem kúraszerűen alkalmaztam (két hét szedés után egy hét szünet, mindezt fél évig); Apropó, ezt megint egy másik orvos mondta!!!

Nálam mellékhatást nem okozott! Te hogy vagy?

2018. okt. 30. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2023. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4. Válaszoló!


Kb. két év alatt magától elmúlt, azóta hál' Istennek nem is tért vissza, negatív a citológia.


U.i.: Egy fizetős vizsgálat kimutatta, hogy nem a HPV 16-os, illetve 18-as típusával "fertőződtem".

febr. 10. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!