Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyek! Nektek hogy vált be...

Hölgyek! Nektek hogy vált be a hüvelygyűrű?

Figyelt kérdés
Sajnos egy hónapja fáj a fejem, valószínűleg a fogamzásgátlótól. A nőgyógyászom említette a hüvelygyűrűt, azt mondta, hogy a hatóanyagok nem közvetlenül a véráramomba jutnak. Ettől elmúlhat a fejfájás. Nektek bevált? Kényelmes? Nem nagy macera?

2018. nov. 8. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Óvszer választanék helyette, a Pearl-index és a macera miatt is.
2018. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A neten rákerestem, a Pearl-indexe megegyezik a tablettáéval. Sokaknak bevált.

2018. nov. 8. 12:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányom használja, neki a tablettától rengeteg gondja volt, sokféle mellékhatással, amóta váltott, nincs semmi baja, és szerinte nincs vele igazán semmi macera.
2018. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a választ! Nekem csak ez a fejfájásom van. Kaptam időpontot az ideggyógyászatra is, és megyek jövőhéten vérvételre.

Remélem nekem is be fog válni. Mondta a nőgyógyász asszisztense, hogy többeknek ez vált be a tabletta helyett.

2018. nov. 8. 12:49
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
huvelygyuru simán okozhat folyást vagy gombát. nekem az orvos kifejezetten nem javasolta.
2018. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A tabletta is felboríthatja lent a dolgokat. Tisztában vagyok ezekkel a mellékhatásokkal sajnos.
2018. nov. 8. 13:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb két éve használom, az egyik legjobb találmány. Nem kell vele naponta vagy minden aktus előtt foglalkozni, csak havonta kétszer, amúgy el is lehet felejteni, hogy létezik.

Semmi hatását nem érzem, azon túl persze, hogy megvéd a terhességtől. Na jó, 1-2 kiló felcsúszott rám, mikor elkezdtem használni, de én ennek kifejezetten örültem, és tényleg nem volt sok az a plusz.

Egyetlen amit esetleg negatívumként fel tudok hozni, ha nagyon muszáj, hogy hosszú körmeim vannak, így néha kivenni elég meredek művelet, de rá lehet jönni a taktikájára.

A párom azt mondja, a két év alatt volt 1-2 alkalom, hogy érezte egy pillanatra aktus közben, de az se kellemetlen, egyszerűen csak érzi, és csak ennyire "gyakran". Én nem érzek belőle semmit.

Több fertőzést nem szedek össze, mióta használom, mint azelőtt.

Havonta 2*10 másodperc foglalkozás, nem macera.


A mellékhatások viszont egyénenként változnak, elképzelhető, hogy neked lesz olyan bajod, ami másnak nem jön elő, vagy pedig megúszol olyan kellemetlenséget, ami másnál meg gondot okoz.


Nekem 100%-ig bevált.

2018. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Akkor valószínűleg erre váltok. Az lenne a kérdésem, hogyha még végigszedem a bogyókat, és mikor megjön a megvonásos vérzés, akkor feltehetem? Már nem akarom ezt a levelet abbahagyni... Valahogy kibírom a fejfájást.

Persze majd két hét múlva elmegyek a dokihoz feliratni, de hátha tudja itt valaki... :)

2018. nov. 8. 17:13
 9/14 A kérdező kommentje:
Tabletta mellett én is híztam két kilót, ezt próbálom leadni, bár nem vészes a helyzetem. :D
2018. nov. 8. 17:15
 10/14 anonim ***** válasza:

"3.3 Mikor kezdje el az első gyűrű használatát?


- Ha az előző hónapban kombinált fogamzásgátló tablettát szedett


Legkésőbb az Ön által jelenleg szedett fogamzásgátló tabletta tabletta-mentes időszakát követő napon kezdje el a NuvaRing használatát. Ha fogamzásgátló tablettájának csomagolása hatóanyagmentes tablettákat is tartalmaz, a NuvaRing használatát legkésőbb az utolsó hatóanyagmentes tabletta bevételét követő napon kezdje el."

2018. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!