Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4. napja késik. Stressz az...

4. napja késik. Stressz az oka vagy valami más?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A ciklusaim az utóbbi pár évben 25-26 naposak,1-2 nap plusz-minusz. Hétfőn kellett volna megjönnie. Rendesen megvoltak a tünetek: alhasi görcsök,fejfájás,édességvágy,ebben a hónapban idegesség (minden hónapban változatos,vagy szomorú vagyok vagy mérges) és érzékeny mellbimbók (ami nem minden honapban szokott lenni,évente 2-3szor). Aznap reggel fürödni mentem és amikor kész lettem,pisilnem kellett és halvány rózsaszín volt a papír törlés után,majd rögtön tampont tettem,mert mindig így indul es délutánra már erősebb. Egész nap pocsékul éreztem magam, majd este tampont akartam cserélni és tiszta volt,egy csepp vér sem volt rajta. Azóta sem jött meg, a tünetek még itt vannak,plussz gyomorsavam van hétfő óta és iszonyatos hőhullámaim (az egész lakásban ablakokat nyitok és teljesen levetkőzöm). Teszteltem minden esetre kedden és negatív lett, ezért nem gondolom,hogy terhes lennék. Olvastam,hogy a stressz miatt is késhet,amiből most bőven van az életemben,de azert aggódom is,hogy nehogy baj legyen. Az alhasi görcsök mellett van hogy fúrcsán fáj a hasam és méghozzá a köldögöm körül és még ha nem is mondanám keménynek a hasam,úgy érzem,mintha folyton feszültséget éreznék,mint amikor ideges az ember és úgy feszül a hasa.. nem tudom miért aggódjam jobban.. Mintha minden pillanatban megkapnam,de semmi...

2018. nov. 8. 13:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és hozzátenném,hogy rendes fehérfolyásom is van.. Nem túl sűrű, sem folyékony és nem is büdös
2018. nov. 8. 13:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4 nap még semmi. Ha már több mint egy hete nem jött meg akkor tesztelj. De szerintem csak a stressz miatt.
2018. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem volna,de mivel múlt hónapban a nem vártam előtt hányingerem,émelygésem és ételundorom volt,ezért minden esetre most teszteltem. múlt hónapban rendesen megjött, majd gondoltam egy orvosság miatt voltak az előbb felsorolt tünetek
2018. nov. 8. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gépek, nagy ritkán egy vérzés is kimaradhat. 4 nap késést nem is igazán neveznék késésnek.
2018. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!