Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 10 napja késik a...

Dórii95 kérdése:

Több mint 10 napja késik a menstruációm, terhes vagyok vagy állhat mögötte egyéb lehetőség?

Figyelt kérdés
A menstruációm sosem jött időre,mindig késett vagy 5napot,vagy 8at.Most augusztusban már több mint 10 napot késik,és fáj a hasam,néha szédülök,de semmi különösebb változást nem vettem észre.Holnap csinálok tesztet,de szeretném tudni hogy ez lehet a stressztől,(mivel az elmúlt napokban rengeteget idegeskedtem) vagy terhesség, vagy csak simán késik? Köszönöm^^

2012. aug. 28. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Védekezni kellene, és akkor nem kéne parázni, sőt, talán meg is jönne a menstruációd!
2012. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha volt védekezés nélkül szexuális kapcsolatod, akkor terhességre is van esély.
2012. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig mindig megjött, és védekeztünk.
2012. aug. 28. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Tetszik ez a mindig késik 5 vagy x akárhány napot. Mondjuk lehet attól is, hogy alapból hosszabb a ciklusod és már nincs is késés...


Késhet/kimaradhat:

- terhesség miatt

- ciszta miatt

- idegeskedés miatt

- drasztikus fogyás miatt

- egyszerűen "elaludt" a petefészked a hónapban

2012. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elaludt? Rendben, köszönöm a segítséget :-)
2012. aug. 28. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig késett 5 napot? Ezt hogy érted?? 28+5 napra szokott megjönni, akkor az 33 nap és nem számít késésnek, a 33 nap ugyanúgy ideális, ha rendszeres, mint a 28 nap.

tesztelhetsz, ha az megnyugtat, de ha védekeztek, akkor nem lehetsz terhes, hacsak meg nem szállt a szentlélek. :) Viccet félretéve nem hinném, hogy komolyabb bajra kell gondolnod, ha nem voltak egyéb tüneteid.

2012. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ugy kesett, hogy aprilis 30án,aztán jun.8, júl.17,és most meg még nem jöttek.a hasam viszont fáj. nemhinném, h megszállt a szentlélek :-D
2012. aug. 28. 15:22
 8/8 A kérdező kommentje:
megvan! nekem mindig pontosan 40 napra jöttek + - egy nap!, április 29én,aztán junius 8, majd julius 17, és most kell majd hogy jöjjenek! nagyoon szépen köszönöm a segítséget!!
2012. aug. 28. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!