Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huszas, harmincas éveikben...

Huszas, harmincas éveikben járó lányoknak, nőknek segíthetne az alábbi?

Figyelt kérdés
Kevesebbet lennétek betegek, ha rendszeresen járnátok masszázsra?

2018. nov. 9. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

nem hiszem hogy lenne hozzá köze

a beteg elég relatív...

2018. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én masszőr vagyok. A betegséghez nincs köze a masszázsnak. A már kialakult akut fájdalmakat lehet kezelni, illetve akinek ülő életmódja van annak is nagyon hasznos tud lenni a rendszeres masszázs kettő vagy négy hetente. De attól még ugyan úgy meg fog betegedni, vagy lázas lesz, illetve elkaphat fertőzéseket. Ha van még kérdés tedd fel nyugodtan.
2018. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Inkább a sport az ami segíthet. A masszázs jól esik, meg a szobában meleg van, de ha már lappang benned a betegség azt sporttal tudod kiízzadni.

Nekem most pl olyan időszakom van a munkában, hogy karácsonyig alig van megállás, nem lehetek beteg, különben borul minden.

Múlt héten úgy éreztem, kezdek beteg lenni (levertség, orrfolyás, tüsszögés, hidegrázás). Fogtam magam elmentem kondiba, nyomtam másfél óra kardiót stb-t és két nap múlva mint akit kicseréltek. Semmi tünet, azóta sem.


N

2018. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszem.Többet kellene mozogni.A masszázs azért lenne jó,mert fel tud letapadt izmokat szabadítani.(Vagy nem tudom hogyan kell helyesen kifejezni.)


Nálam a masszázs szóba sem jöhet,mert én nem szeretek vetkőzni(szánalmas a bőrőm),pólóba meg nem tudnak meggyúrni:-)

2018. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Természetesen a masszázs segít. A másik részén viszont eszméletlen drága, egy normális hatás eléréséhez heti 2x kéne járni- a sportolókat sem havonta 1x gyúrják. Ez vidéken havi 32 ezer forint (nettó átlagbér errefele 160 ezer!), csak a masszázsra. Ha valaki sérült, akkor gyógytorna mellé valószínűleg megéri beinvesztálni, de hogyha nincs nagy para, akkor ez pénzégetés.


Tudsz saját magadnak csinálni triggerpont-masszázst, foam-rollerrel, lacrosse labdával és speciális eszközökkel. Akár naponta többször.


Masszázst pedig néha egy kis kényeztetésnek veszel.



Szóval segíthet valamit, de óriási költségen.

2019. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hegymaszas es dugas segit.
2020. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!