Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet kelés? Ha igen akkor...

Ez lehet kelés? Ha igen akkor mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Kijött egy piros duzzanat a mellemen ami enyhén fájt érintésre. Nem volt túl nagy de azért kipúposodott. Rendszeresen fertőtlenítettem és gyulladáscsökkentő krémmel kentem és ma ki is fakadt de még piros mindig és levedzik is. Sajnos volt már régebben a másik mellemen is... Ez kelés vagy csak egy gyulladt pattánás? És ha kelés mi okozza? Viszonylag egészségesen táplálkozom nem szeretem a fűszeres ételeket, tényleg csak mértékkel eszek édességet is... Szerintetek forduljak orvoshog? Elég riasztó amit a kelésről írnak hogy vérmérgezést okozhat meg ilyenek...

2018. nov. 11. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyirok mirigy gyulladás. Javaslom a dokit, ezzel nem érdemes várni, mert ha még jelentéktelen is, nehogy nagyobb baj legyen belőle.
2018. nov. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Irnal nekem privatban. Tegnap epp ilyet vettem eszre magamon.
2018. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!