Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér-rózsaszínes folyás mit...

Fehér-rózsaszínes folyás mit jelenthet?

Figyelt kérdés

6 napja késik a menstruációm. Ezalatt az idő alatt sokszor éreztem azt, mintha meg akarna jönni. Fehér vagy rózsaszínes folyásom van, éget és viszket is kicsit.

Volt már hüvelyfertőzésem, arra kúpot szedtem.

A párommal nem védekezünk, időbe cselekszünk mindig. Remélhetőleg terhes nem vagyok, de mindenképp csinálok holnap egy tesztet.

Szerintetek mi lehet ez?



2018. nov. 12. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzés vérzéssel, amit okozhat pl. gyulladás. Ezzel bizony nőgyógyászhoz kell menned. Azt is említsd meg, hogy a pároddal nem használtok óvszert, és a doki majd tudni fogja, hogy kell-e neki is szednie valamit, amit neked, akkor is, ha a párod tünetmentes. Ugyanis férfiak sokszor tünetmentesek fertőzötten is, a nőt viszont prímán visszafertőzik aktus során, ezt hívják ping-pong effektusnak.

Szóval, jelentkezz be nőgyógyászhoz, de minél hamarabb, mert ez a rózsaszínesség nem utal sok jóra.

2018. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás még mindig nem biztonságos kedvesem, mert az előváladéktól is teherbe tudsz esni. Legközelebb inkább védejezzetek, ha nem szeretnél idő előtt teherbe esni!
2018. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek van esély a teherbe esésre?
2018. nov. 12. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Megszakítás mellett persze hogy van.
2018. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, holnap tesztelek. Remélem nem lesz semmi... :(
2018. nov. 12. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!