Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja késik a menstruációm...

Cintikebabby kérdése:

5 napja késik a menstruációm ma csak egy nagyon kevés rozsaszines folyás volt reggelre most ez mi?

Figyelt kérdés
5. Napja késik ma reggelre egy kevés halvány rozsaszines folyásom volt és semmi más most akkor megjöbet? Vagy ez lehet terhesség? Mitől van ez? Mert nekem nem szokott se késni se bezavarodni ezért se értem. Volt ilyen valakinek? Ha igen mitöl és mi lett a vége?

2017. ápr. 14. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát ez így elég foghíjas. Mondjuk valami infó jól jönne hogy van e okod aggódni, pl gumi nélkül csináltátok vagy ilyesmi. :D De csinálj, tesztet, ha már van elmaradó vagy furcsa menstruáció akkor már kimutatja úgy tudom.
2017. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem védekezünk 3 honapja :) örülnénk ha baba lenne. De nagyon fura ez így 5 napja késik ma pici rozsaszines folyas és ennyi
2017. ápr. 14. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tesztelj, főleg ha nincs miért aggódnotok. Sok szerencsét :D
2017. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reggeli pisiből akkor csinálok.
2017. ápr. 14. 20:37
 5/6 Ronika86 válasza:
Az lehetett beagyazodas is :)) mindenképp csinálj egy tesztet :) 21h kismami
2017. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött sajnos. De úgy mint az özönvíz nagyon vérzek egyszer csak elöntött. Nem értem terhes így nem vagyok de nyugtalanit ez az 5 napos késés és ez a sok vér mert még tininkoromba se csinált ilyet...
2017. ápr. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!