Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzás gátló mellett eshet...

Ambruskaa kérdése:

Fogamzás gátló mellett eshet terbe?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 2 éve vagyunk együtt azóta szed fogamzás gátlót mivel óvszert nem tudunk használni. A múlt havi betegsége nem nagyon jött meg csak 1x volt egy kisebb adag. És az ehónapi sem jött még meg (3 nap) Sosem élveztem bele és minden aktus után teljes mértékben tisztára vixoltam a szerszámot. Szóval semmilyen körülmények között nem került bele a sperma. Ötlet? Lehet terhes?
2018. nov. 12. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szedi akkor kizárt, hogy terhes legyen. A 7 gyógyszermentes nap valamelyikén bármikor megjöhet. Múltkor ha volt "kisebb adag" az is azt jelenti hogy megjött.

Szóval a 7 gyógyszermentes napon tart még?

Illetve azért szedi mert nyugodtan elélvezhetsz benne. Különben ìgy mi értelme fogamzásgátlót szedni?

2018. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen beszedte az összes tablettát akkor nem terhes. Ha a 7 nap akármelyikén, de jelentkezik vérzés /mindegy mennyi, a lényeg hogy legyen/ akkor védett. Viszont ha ennyire megváltozik a ciklusa érdemes dokihoz menni, mert nekem is volt hogy egy idő után azt mondta a szervezetem ez a gyógyszer többé nem jó, akkor váltani kell.
2018. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így, hogy nem élveztél/élvezel belé, pláne nem lesz terhes. A fogamzásgátló szedése miatt csökkenhet a vérzés mennyisége is.
2018. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj az óvszerrel?

Ha terhességre gyanakodtok,akkor terhességi tesztet kell csinálni,az fogja memutatni,hogy terhes-e.

Egyébként jól írják előttem,a hormonok lecsökkenthetik a vérzés mennyiségét.

2018. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Ma lesz teszt csinálva. Kíváncsian várom az eredményt.
2018. nov. 13. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!