Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS Feldagadtak a kisajkaim a...

SOS Feldagadtak a kisajkaim a sok viszketéstől, hol van azonnali nőgyógyászat?

Figyelt kérdés

Már 1 hete elkezdtem viszketni és fehér darabokat vettem észre a huvelyem körül.

És ma annyira elkezdett viszketni hogy addig vakartam míg elnem kezdett vérezni a kisajkam és végül feldagadt...

Annyira fáj ha megyek.

Ajánlanátok egy jó nőgyógyászt akihez már holnap is mehetnék?

22l


2018. nov. 13. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel ra Canesten kombit. A gombatol megdagadhat es nagyon viszkethet. A nogyogyasz is gomba ellenes keszitmenyt fog felirni. Ne egyel annyi szenhidratot, keruld a cukrot. Idovel helyre jon, de ki kell kezelned. Nem eleg kenegetni... Etrend, ha van tulsulyod azt is dobd le.
2018. nov. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Veszélyes orvos nélkül kezelni az ilyesmit, valaki orvost tudna ajánlani?
2018. nov. 13. 02:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az összes tünet gombára utal. (Kezd eldurvulni, hiszen már egy hete legalább tart)

Ettől függetlenül, persze nézze meg orvos is! Sűrgős panasszal fogadni kell bármelyik állami rendelésnek.

2018. nov. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Körömvirág kenőcs.
2018. nov. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már miért lenne veszélyes orvos nélkül kezelni? Mondják itt hogy mit csinálj nem poénból hanem tapasztalatból te meg rinyálsz itt. Most kell sírni mikor már egy hete viszket? Ilyenkor már sürgős lenne az orvos? Viccből találták ki a canestent és a kúpot is ugye? Meg a szádat is hogy elmenj orvoshoz és elmond mi bajod.
2018. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Canesten kombit vegyél.
2018. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!