Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 53-éves nö vagyok több mint...

53-éves nö vagyok több mint egy hónapja meg van a menstruáció változó korban ez normális?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám is így indult 3 évvel ezelőtt, egyfoyltában vérzett, nem állt el neki. Két küret és két gyógyszeres kúra után egy hónapja végleg kipakolták. De lehet, hogy Önnek használ még az első két dolog, nem vagyunk egyformák.
2018. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,nekem 18 napig tartott,mèhtestràk okozta.Mindenképpen kell egy eü kaparás,ami kimutatja az okot.
2018. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális. El kell menni a nőgyógyászatra!
2018. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arnica montana homeopátiás szer csökkenti a vérzést, patikában kapható. Többféle hígítású van, nem tudom, neked melyik lenne jó, talán a patikus meg tudja mondani.

Orvos hormontartalmú vérzéselállító szert tud adni.

Diétával is segítheted a vérzés elállását, lúgosító étrend kell, cukkini, gomba, joghurt, ilyesmi.

2018. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!