Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy nem jött meg?

Normális, hogy nem jött meg?

Figyelt kérdés
Mononukleózisom volt, 5 hétig beteg voltam, de még most is gyenge vagyok. 6 kilót fogytam ezalatt, és 14 napig szedtem antibiotikumot (2 dobozzal). A menzeszem 12 napja késik. (Terhesség kizárt) Szerintetek ez normális? Kellene orvoshoz fordulnom? 25N

2018. nov. 1. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat simán, de azért jobb biztosra menni, menj el orvoshoz ártani nem fog.
2018. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen belefér. A szervezeted most a gyógyulásra koncentrált és nem a peteérésre. Most kimard egy vérzés, ha a következő sem jön meg akkor persze menj el nőgyógyászhoz.
2018. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogyástól, betegségtől nem jött meg. Nyugodtan várhatsz az orvoshoz menéssel. Tápláló ételeket húst, májat, tojást egyél, és rendeződni fog meglátod magától.
2018. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 1. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Dokihoz bőven elég lenne akkor menni, ha már 1-2 hónapba nem jött volna meg. Nem vagyunk gépek, nagy ritkán simán kimaradhat egy vérzés. A te esetedben ráadásul érthető is a kimaradás, ez a sokminden nagyon határozottan befolyásolja a menstruációt.
2018. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen betegsegem bar fiu vagyok igy masik reszhez nem tudok hozza szolni. En ket hetig voltam beteg de nagyon rossz volt, laz, iszonyatos torokfajas stb doki azg mondta hogy antibiotikummal is ugyan annyi a gyogyulasi ido mint nelkule csak szovodmenyek elkerulese miatt szukseges. Ezt az 5 het betegseget sokallom, nem tudom hogy ennyire elhuzodhat-e
2018. nov. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!