Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ha lenne, használnátok...

Lányok! Ha lenne, használnátok nőknek szánt piszoárt?

Figyelt kérdés
Sok design terméket látni már erre a célra. Olyat, mint ez: [link] Ugyanúgy működnek, mint a férfi piszoárok, de ennek ugye fölé lehet guggolni vagy terpeszbe állni felette és úgy pisilni bele. Használnátok ilyet a női mosdóban?
2018. nov. 16. 18:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Franc se tudna úgy pisilni, hogy közben állandóan nyitogatják az ajtót, és nagyjából mindeni látja, hogy pisilek.
2018. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
18:16 : A férfiak is megoldják, mi miért ne tudnánk!
2018. nov. 16. 18:19
 3/22 anonim válasza:
100%
Ööö nem?? Egyetertek az elozo valaszoloval franc akarja hogy lassak ahogy wc zik az ember es ha mensid van akkor meg foleg es amugy is max kinaban csinalnanak ilyeneket szerintem
2018. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

1.Nem tudom, mi a különbség a képen lévő dolgok és a rendes WC-kagyló között.


2. Most is úgy pisilünk, hogy térdet behajlítva belecélzunk a WC-be.

Azonban részemről ez nem föléguggolás, hiszen rendszerint a térdemnél magasabban van a csésze széle.

Emiatt terpeszben se tudnék állni fölötte.



3. Ha terpeszbe állsz, akkor a combodon folyik le a pisi.

A szőr és a csikló irányítja a pisisugarat, de ha terpesztesz, akkor a kisajkak a nagyajkakra, azok meg a combra vezetik, és nem egy sugárban összpontosul.

2018. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem használnék ilyet,pedig nem vagyok egy szemérmes típus.Azért érdekes lenne,ha guggolnék a wc fölött kilátszó puncival,valaki meg elsétálna előttem vagy éppen én látnám meg,hogy valaki csurgat és megtörli magának.A "nagyvécézés"

,meg a tamponcsere meg kivitelezhetetlen lenne.Borzasztó ötlet.

Arról meg nem is beszélve,hogy a normál wc,nyilvános helyeken állandóan le van vizelve,gondolom,hogy egy ilyennél mit művelnének.

2018. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a férfiak megoldják, nem kell letolni a gatyájukat ahhoz, hogy vizeljenek. A nőknek le kéne, legalább térd alattig, hogy tudjanak elég széles terpeszt produkálni. Közbe meg a feneke kilátszana.. Soha nem használnám.
2018. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

"A férfiak is megoldják, mi miért ne tudnánk!"


Az megvan,ugye,hogy a férfiaknak pisiléshez nem elengedhetetlen a letolt nadrág..?

2018. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is butaság, tuti nem használnék ilyet, még akkor se, ha lenne egy olyan tölcsér, amit magam alá rakok, és úgy tudnám irányítani, mintha lenne p*csöm. (Már elnézést az obszcén kifejezésért.) Egyrészt, így is, úgy is le kéne teljesen húznom a gatyám, hogy kivitelezzem ezt a cselekedetet, nem tudnám előkapni, mint a pasik. Plusz igen, ki a tököm akarná, hogy lássák, ahogy pisil. Föléguggolni, na persze... Közszemlére tenni magam... jön egy ember, elsétál, aztán pont a pofám látja, miközben pisilek. Hát biztos egy élmény, én maradok a zárható kabinoknál.
2018. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
18:24 : A feneked a fal felé lenne közben. A combod látszana egyértelműen, oldalról kis falak vannak.
2018. nov. 16. 18:27
 10/22 A kérdező kommentje:
18:25 : A férfiak is láthatják közben egymás péniszét is és arcát is. Ha pedig ilyet használnak: [link] , még a vizelet is egy helyre megy.
2018. nov. 16. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!