Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi segíthet nagyon gyorsan a...

Mi segíthet nagyon gyorsan a borzalmas menstruációs fájdalmakra?

Figyelt kérdés
Most reggel arra keltem fel hogy borzalmasan fáj a hasam erre bevettem egy cataflamt ennek lassan egy órája és semmit se hatott ez nagyon kétségbe ejt mert válogatott sportoló vagyok és ma lesz meccsem mit tudok tenni a fájdalom megszüntetésére?

2018. nov. 17. 03:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
milyen meccsed lesz, adja TV?
2018. nov. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem görcsoldót vettél be? Pl. 2 no-spa [nekem azt szoktak adni a kórházba, meg ha nagyon durva akkor injekciót is] Cataflam erre nem mindenkinél hatásos. Szerintem most ne vegyél be semmit.
2018. nov. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Erre normál görcsoldó való,vagy direkt menstruációs görcsökre+fájdalomra való kombó, mint [link]
2018. nov. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan a beállítottságod, akkor semmi sem segít!
2018. nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek mondom rugby de mivel Magyarország csak a focival foglalkozik ezért nem :))
2018. nov. 17. 10:22
 6/8 A kérdező kommentje:
A másodiknak a nospával már próbálkoztam semmit se hatott 😕
2018. nov. 17. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
A nospa nem mindenkinek hat. Ahogy egyik gyógyszer sem fog mindenkinek beválni.
2018. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok 2 éjszaka már nem aludtam a menstruáció fájdalmas elviselhetetlen. Van mióma nem is egy a méhben. Amíg az orvos nem cselekszik mivel csillapítsam. Aki tud kérem segítsen. Köszönöm
2019. jan. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!