Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyomortukrozes utan lehet ver...

Gyomortukrozes utan lehet ver a szekletben?

Figyelt kérdés

Szombaton delelott voltam gyomortukrozesen es mintat is vettek. Ma reggel pedig fekete volt a szekletem egy resze. Ez normalis ilyenkor? Korabbi vizsgalat utan nem remlik hogy ilyen tortent volna.

Fontos lenne elegge megijedtem

Koszonom a valaszokat elore is

20/L


2018. nov. 20. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Végül is mindegy, mi az ok. Ha vér van a székletben, akkor azonnal irány az orvos!
2018. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Sürgősen menj orvoshoz!

2018. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na azota felhivtuk a gasztroenterologust akinel gyomortukrozesen voltam es azt mondta a mintaveteltol nem lehet de varjunk meg picit hatha vak larma mert a vizsgalatkor a gyomrom rendben talalta.

Azota viszont voltam megegyszer wcn es szinte az egesz fekete volt a vegen pedig meg eleg hig is. Nincs esetleg valami otletetek mi lehet vagy mire szamitsak? Oszinten nagyon felek. Ugy gondoltam egyebkent hogy holnap haziorvostol megkerdezem hogy mi legyen es nagyon remenykedem hogy nem lesz semmi baj

Koszonom az eddigi valaszokat

2018. nov. 20. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!