Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja viszketek, ma...

Pár napja viszketek, ma vettem canesten krèmet. Ez így normális lehet?

Figyelt kérdés
A csiklómnál viszket, folyás ès szag nincs. Kicsit mára talán "irritált lett, nèha lüktet kis ès nagyajkam. Most vettem canesten krèmet, miota bekentem, elèg fura érzésem van ott. Mát nem viszket, de annál jobban lüktet ès irritált. Ez így okè, a krèmtől van? Naponta 2x elèg lesz kenni? Köszönöm
2018. nov. 21. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Ezt Canesten önmagában nem fogja elmulasztani. Az sem biztos, hogy gombás fertőzésed van, akkor meg hiába kenegeted Canestennel.
2018. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hetek múlva kapnék időpontot, azt olvastam sokaknak sikerült megoldani orvos nélkül, ezért inkább megprobálkoznèk vele. Tegnap kèrdeztem itt, ezt javasolták...
2018. nov. 21. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Igazad van, nem kell mindennel egyből dokihoz menni. Egy próbát megér, bajod nem lesz tőle.
2018. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el a canestentol 3 napon belül, akkor érdemes vele orvoshoz menni, mert lehet bakteriális fertőzése is. A gomba piros, nagyon viszket, túrós folyassal jár. Nem kell heteket várni, ezzel ellátnak, ha akutan mész. Napi 3 -4 szer be kell kenni. Ha nem múlik orvos.
2018. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nincs túrós folyás, olyan nagyon nem is viszket...csak olyan fura èrzès. Termèszetesen ha nem múlik, orvoshoz megyek...
2018. nov. 21. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztk-n már holnap fogadnak. Nem kell heteket várni.
2018. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk mèg úgy is extra bunkók, ha van időpont...időpont nélkül meg tán' meg is nyúznak...
2018. nov. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!