Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyászati vizsgálat...

Egy nőgyógyászati vizsgálat során mindenhogyan kiderül, vagy kérdezik, hogy az illető hölgy szűz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha elmegyek nőgyógyászhoz, simán kenetet venni, hogy minden rendben van-e velem, akkor lehetséges, hogy kérdeznek a szexuális életemről. Vagy mire számíthatok? Csak úgy érdekel, nyilván nem eltitkolni szeretnék bármit, csak hogy tudjam mi vár ott.

Először megyek egyébként.


2018. nov. 22. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked kell közölnöd. Tőlem pl. nem kérdezték, kb egyértelműnek vette, hogy nem vagyok szűz. :
2018. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még fiatalka vagy, akkor meg fogják kérdezni. Ha már nem, akkor azt feltételezik, hogy nem vagy szűz. Ha az vagy, akkor vizsgálat előtt jelezd az orvosnak, jó ha tudja. Illetve vannak kisebb vizsgáló eszközök is ilyen esetre.
2018. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell mondanod, hogy szűz vagy, nem fog rákérdezni. Nyilván másképp vizsgál, mint aki már nem az. Teljesen mindegy, hány éves vagy, mondd előre. Nekem volt 40 körüli kolléganőm, aki még soha nem volt férfival. Ez alapján írom azt, amit. Orvosa válogatja, de a többsége első alkalommal sem kérdez ilyesmit. Te mondd már akkor, amikor megkérdezi, mi a panaszod. (Mert hát ugye általában ezzel szokták kezdeni, amint belépsz a rendelőbe.)
2018. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos életkor alatt azért még szokták kérdezni az orvosok maguktól is. De van olyan életkor, mikor már nem feltételezik a szüzességét, így érdemes mondani.
2018. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer voltam, akkor megkérdezte hogy nemi életet él? és ennyi
2018. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen voltam először, akkor nem kellett mondanom, mert rákérdezett magától, ami szerintem még oké. Nyilván ebben a korban is sokan élnek nemi életet, de ez nem mindig egyértelmű. Később ugyanennél az orvosnál amikor mentem rákszűrésre vette a lapot, csak megkérdezte van e panasz az együttlétek alatt, ezen kívül semmi. Pár évvel később másik doki meg sem kérdezte, 17 voltam. Szerintem ez orvosfüggő, de általában 16 alatt rá szoktak kérdezni a biztonság kedvéért.
2018. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem így kérdezte, hogy voltam-e fiúval amikor 15 éves voltam. Mondtuk anyával, hogy hát milyen fiatal vagyok még ennyi idősen ez milyen kérdés már.. Erre azt mondta, hogy hozzá 14 éves nemi betegek jönnek ezért kell megkérdeznie meg a nagyon fiataloktól is. Úgyhogy erre a kérdésre én felkészülnek a helyedben.
2018. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha átszakadt a szűzhártyád akkor nem fogja észrevenni és tudni hogy mitől szakadt át(erős fizikai megterheléstől is átszakadhat,de van aki átszakítja magának maszturbáláskor stb.)



Ha viszont nem szakad még át,jobb ha közlöd ha szűz vagy mert kisebb,rugalmasabb eszközzel vizsgál meg.

2018. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!