Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha az 5 elbukott vezetői...

Ha az 5 elbukott vezetői vizsga utáni alkalmassági vizsgálat mégis kimondja, hogy mégis alkalmas az illető vezetésre, hogyan folytathatja tovább a jogosítvány megszerzését?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Veszel még órákat. Vagy vársz két három hónapot hogy leülepedjen.Aztán újra megpróbálod.Szerintem várjál.
2016. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A PÁV képességvizsgálat, nem azt vizsgálják, hogy az illető hogy vezet.

A sikeres PÁV vizsga tehát csak annyit jelent, hogy a szakértők nem találtak kizáró okot, képesnek tartják a vezetés megtanulására.

Gyakorolhat, vizsgára jelentkezhet, de a sikeres KRESZ vizsga napjától számítva 2 éven belül sikeres forgalmi vizsgát kell tennie.

2016. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A PÁV vizsga nem azt vizsgálja, hogy "mégis alkalmas a vezetésre" hanem azt,hogy nincs kizáró oka, hogy folytassa a jogosítvány megszerzését!
2016. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Akkor mehetsz 48X is vizsgázni és csak imádkozni tud a többi sofőr az utakon, hogy nehogy találkozzanak veled, ha netán 49-ikre sikerül...
2016. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A páv után korlátlan számmal próbálkozhatsz tovább a megszerzéssel, ez csak azt jelenti, hogy testi-szellemi kizáró oka nincs elvileg hogy megszerezd pl nem tudod melyik kezed melyik stb. a sikeres kresz utáni 2évben, ha lejár a 2év akkor újra kell kezdeni a kreszt. De van akinek érdemes pihentetni a dolgot, mert van hogy kidobott pénz, van egy ismerősöm aki 3 évet kihagyott 3 bukás után és később elsőre sikerült!
2016. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tőlem ne féljetek, hogy én felborítom az autót, balesetet okozok. Én tudok vezetni, betartom a szabályokat, de a vizsgám nem tudok átmenni, apró hibákon csúsztam el. Van egy ilyen gondom már iskoláskorom óta, hogy minden vizsgától frusztrált és ideges vagyok. Ha csak simán vezetésről van szó, az nekem nem gond.
2016. okt. 20. 17:10
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Azok az apró hibák emberèletekbe kerülhetnek. A tudok vezetni nem azt jelenti, hogy tudom, melyik a fèk ès melyik a gáz, ettől összetettebb a dolog.
2016. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnos azok amiket a tanuló apró hibának vél, igenis nagy hiba ugyanis veszélybe sodorja a többieket, megtévesztő dolgot csinál. Főleg ha több kicsi van. Nézd meg a minősítő lapot, elég csúnya dolgokért buktatnak. Miért buktál eddig?

Én most vizsgáztam nem rég és egy kis hibám volt de még vonalat se kaptam érte, és az tényleg kicsi volt mert átmentem, rákérdezett a vb miért csináltam (megálltam inkább mert láttam a bicajoson hogy le fog szállni és le is szállt) és mondtam hogy ha leszáll és elmegyek akkor bukás, így inkább nagyobbat fékeztem, erre annyit mondott hogy életbe még menjek el nyugodtan.

Amíg ideges vagy hogy hátul van valaki vagy egy ilyen helyzettől addig nem fognak kiengedni. Mi van ha állásinterjúra mész később vagy gyerek lesz hátul? Tudni kell kezelni ezt.

Nálunk direkt beültettek másik tanulót néha hátra hogy szokjam, a vizsgán egy percre se foglalkoztam vele.

2016. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az én vétségeim a következők voltak. Nem olyan volt, hogy majdnem nekimentem autónak, vagy legyalultam biciklist, ami nem apró hiba. A fő hibám, hogy csiga vagyok sokszor és ezzel akadályozom a mögöttes forgalmat. A másik hibám, hogy pl. 30-as táblánál 50-nel mentem továbbra is. Ezek hibapontokat jelentenek. 10 pont fölött buktam a vizsgát. Olyan is megesett, hogy stoptáblánál mentem ki amikor nem kellett volna, de arról azt kell mondjam, hogy a város viszonyai okozták, mint a parkoló autók, a szorosan egymás mellett álló házak, fák, stb. Nekem vidéki nagyvárosban kell vizsgáznom, itt nincsenek széles utak. Előny az, hogy nincs dugó, vagy nagyon ritkán van, de vannak olyan baromi rossz helyek, pl. egy tű fokához hasonlatos utcát képtelenek egyirányúsítani, kétirányú a forgalom benne.
2016. okt. 21. 20:30
 10/16 A kérdező kommentje:
És még egyszer közölni akarom és bocsánat de nagybetűkkel teszem: A VIZSGA IDEGEL, nem az autóvezetés. Minden vizsgáztatást utálok és utáltam, frusztrált vagyok akkor. Semmi bajom nincs, amikor autót vezetek, hacsak ki nem hoz a sodromból egy bunkó sofőr, aki elém hajt a körforgalomban, noha nekem van elsőbbségem.
2016. okt. 21. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!