Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az egyik mellem kisebb,...

Ha az egyik mellem kisebb, mint a másik, milyen orvoshoz forduljak? 16/l

Figyelt kérdés

Már régóta megvan a különbség, nem is fog ez már változni. Viszont engem nagyon zavar, mivel az egyik fele a másiknak. A kisebbik aránytalan, a nagyobbikkal nincsen baj.

Nőgyógyászhoz kellene menni? Vagy sima gyerekorvos? Tud bármit is segíteni az orvos ezen, tehát érdemes elmenni?

Később ha marad, akkor valószínűleg plasztikaztatom, nem tudom meg.


2018. nov. 25. 05:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Oh, és privatokat nem kérek!
2018. nov. 25. 05:29
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Elmeorvoshoz
2018. nov. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kifejtened miért gondolod ezt?
2018. nov. 25. 06:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még bőven változhat (a mell mérete és alakja sokat változik az évek alatt), de ha megnyugtat: a nők nagy részének ,,felemás" a melle, van akinek nem szembetűnő, de nem szimmetrikus az emberi test. Ha mégsem változik akkor műtéttel lehet korrigálni, de lehet idővel elfogadod :).
2018. nov. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Plasztikai sebészhez.
2018. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még változni fog, nekem 18 éves koromra lett egy forma a mérete de még most sem szimmetrikus
2018. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nőgyógyásznak megmutathatod biztonság kedvéért, de valós segítséget nemfognak tudni adni. Max plasztikaisebész tudja korrigálni.

Ha kezdetektől megvan a különbség én nagy csodára nem számítanék. Nekem is ilyen, anno sokat olvastam róla, valamennyire kiegyenlítődhet de a különbség látható marad.

2018. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!