Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Kezdek megijedni.

Mitől lehet ez? Kezdek megijedni.

Figyelt kérdés

Sziasztok

1,5-2 hete múlt el a menstruációm és tegnap (azaz most kellene hogy félidőben legyek) újra megjött a vérzés. Erős fájdalmakkal járó (az utóbbi 2-3 havi sajnos keserves) barnás majd erős sötét darabos vérzésem van ami egyre erősebben távozik... Ez mi lehet? Segítsetek!



2018. nov. 25. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Történt már ilyen korábban is? Ha nem, szerintem akkor is menj el dokihoz, amint tudsz. Peteéréskor normális, ha van egy kis vérzés, de ha ilyen sok van és nagyon fáj, az nem normális. Főleg, ha a menstruáció is nagyon fáj.
2018. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális oka is, de lehet szervi is. Nem kizárható ciszta, mióma, stb. Szóval kérj időpontot nőgyógyászhoz!
2018. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még sosem volt ilyen nekem! Olvastam peteéréskor normális ha pár csepp vér, de sajnos ez rendes erős vérzés.

Ovulációs teszteltem hisz tervezünk babát is már egy ideje, de sajna a tesztek is negatívak voltak pedig ilyenkor már pozim szokott lenni az LH csúcs miatt.

Furcsáltam is és erre tegnap elkezdődött a vérzésem! :(

2018. nov. 25. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Endomotriózis gyanúja nem merült fel?-
2018. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem, szeptemberbe voltam orvosnál akkor csinált uh-t meg cytologiát és mindkettő rendben volt pont akkor talált érett tüszőt is.
2018. nov. 25. 11:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem látott semmit uh-n, most szednem kell progeszteron pótlót
2018. nov. 29. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk pont az endo ami a lehető legkevesebb esetben látszik ultrahangon, ellenben iszonyat fájdalmat tud okozni.
2018. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kicsi a nyálkahártya (azt hiszem ennek hívják) ahol megtapadhat a baba is. A sárgatesthormon stb
2018. nov. 30. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!