Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hittem hogy csak hüvelygom...

Kicsikacsusz kérdése:

Azt hittem hogy csak hüvelygomba, most már kezdek megijedni?

Figyelt kérdés
1 hónapja voltam strandon és valószínűleg ott elkaptam valamit. Nagyon fájt pisilés közben és után is, az egyik szeméremajkam begyulladt, érdekes fehér folyásom van. Az orvos azt mondta nem felfázás hanem nőgyógyászati probléma ( számítottam is rá) de a nőgyógyász csak hétfőnként lenne de még akkor sincs, amikor meg volt nem értem rá (koli-beiratkozás). Vettem Canesten kúpot és mindhármat elhasználtam, közben a krémet is.. ilyen rózsaszínű véres folyásom volt tőle és még azóta is pedig már eltelt másfél hét..Szedek fogamzásgátlót is másfél éve de eddig ilyen nem történt.A barátomat is kezeltettük és nem is szeretkeztünk óvszer nélkül. Szeptemberben jön a nőgyógyász, addig valami tipp, hogy mit csináljak? ui: a Canesten krém nagyon éget és bocsi ha hosszú lett! 18/L
2014. aug. 14. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeptember?! Ezt nem mondod komolyan?! Nem tudom mi lehet a bajod, de ha véres folyásod van, azonnal keress fel egy másik orvost.
2014. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!