Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valójàban mi bajom lehetett...

Valójàban mi bajom lehetett terhesen?

Figyelt kérdés

Előzmény: nagyjàból 7 hónapos terhes lehettem, mikor folyni kezdett a magzatvíz mindenféle lehetséges ok nélkül.Akkor egy műtéttel összezàrtàk a méhszàjat.Nem is volt gond egy ideig.Aztàn kb1-1,5 hónap múlva egy reggel rosszullétre ébredtem.Iszonyú hasmenés és hànyàs gyötört.Epehànyàs is volt.Szörnyen görcsölt a hasam.

Előző nap húsvét volt és ettem ugyan mindenből,de nem korlàtlanul.Sosem voltam zabàlós.Terhesen sem.A kajàval sem lehetett baj,mert màs nem volt rosszul utàna.Nos,akkor is kórhàzba kerültem,mert a hasi görcsök veszélyt jelentettek az àllapotomban.Kaptam valami gyógyszereket.De nem mondtàk,mire valók.Végül is jobban lettem.Aztàn 1-2 napra rà rendese meg is szültem.Szintén furcsa,hogy papír szerint a kelleténél egy hónappal koràbban szültem,de a gyermekem teljesen

Fejlett volt.A koraszülöttségnek semmi jele nem volt rajta.

Nos,az fordult meg a fejemben,hogy az akkori szörnyű rosszullét àllhatott-e kapcsolatban az egy hónappal elöbbi műtéttel? Nem lehet,hogy valami fertőzés,vérmérgezés vagy hasonló lappangott bennem? Csak az orvosok nem mondtàk meg,vagy nem vették észre?


2018. nov. 26. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egész sztori már ott nem stimmel, hogy folyó magzatvízzel cerclage-t csináltak. Ilyen nincs, ilyet nem lehet csinálni. Egészen biztos nem folyt a magzatvíz, mert akkor nem csinálnak cerclage-t.
2018. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nos,én nem értek ehhez.De akkor részletezem,mi történt.

Szóval kb 7 hós terhes lehettem,mikor egyeste,minden előzmény nélkül (nem volt sem szex,se megerőltetés,semmi).Màr egy ideje csak pihentem,aludni készültem,mikor hirtelen elöntött valami.De alaposan elàzott az àgy is.Nem vizelet volt.Kihivta férjem a mentőt.Bevittek.Egész éjjel bent tartottak.Csak figyeltek.Fàjdalmam nem volt.Utàna egy vagy 2 nappal volt ez a kis mütét.

Na és ezutàn bent feküdtem pàr napot nőgyogyaszaton.Aztàn éltem az életem mint màskor.Ugye 1honap vagy kicsit több ideig.

Aztàn mikor az emlitett hanyos hasmenős eset miatt ujra kórhàzba kerültem.Akkor kiszedték a varratokat.Nagyon jol emlekszem mert az fàjt rendesen.

Tegnap pont olvastam,hogy szülés elòjele lehet a hasmenés.De hànyàsról ilyet nem irnak.Szerintem se stimmel itt valami.Azért kérdezem.

Mondjuk,ha nem magzatviz volt lehetett màs is? Bàr nem hinném.

2018. nov. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!