Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam egy fekete, magas...

Láttam egy fekete, magas lény. és hát nem nagyon tudom, hogy mi lehetett valójában. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Este mentem be az udvarunkba és a kutyám félve rohant hozzám, remegett és nyüszített. próbáltam megnyugtatni, de nem nagyon lehetett. Utána mentem tovább talán két-három lépést, és megláttam egy fura lényt.. körülbelül 2 méter magas lehetett, nem volt arca sem, hosszúkás megnyúlt alakja volt egy emberi alakhoz képest. Kicsit áttetszősebb volt. Azt biztosan tudom, hogy nem fizikai , hanem valamilyen asztzrális lény lehetett. Miután megláttam körübelül 5 méteres utat két lépéssel tette meg és utánna átugrotta a 2 méteres kerítésünket. Eléggé megijedtem. Nem mostanában volt, de azért még mindig érdekel, hogy mi is lehetett valójában. Még az érdekelne, hogy veszélyes-e vagy nem?


aki nem ért hozzá, és csak azért jön ebbe a kategóriába hogy röhöghessen, az létszíves hanyagoljon, mert az nem érdekel. köszi :) normális válszolokra vagyok kiváncsi :)


2012. febr. 5. 14:35
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
83%

Amit láttál, az egy negatív energiájú, alsóbb rendű lény volt...

Az eset után tapasztaltál bármit, ami a megszokottól eltérő? magadon, a környezetedben vagy a kutyusodon?

2012. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
48%
Te merre laksz mert lehet Maga a Mátranováki fanyűvővel találkoztál..
2012. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
79%
kiegészíteném válaszomat, ha észleltél a megszokottól eltérő dolgokat az életedben, akár apró furcsaságokat, amik megrémítenek, és negatív érzéssel töltenek el, abban az esetben árthat.Illetve ha félelmet táplálsz ez iránt, és sokat foglalkozol vele...
2012. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
60%
Nem veszélyes, az valószínűen az árnyékod volt, azért láttad máshogy mozogni, mint a saját mozgásod, mert be voltál baszva.
2012. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

nem voltam bebaszva megnyugtatlak :)



az első válaszolónak köszönöm :) ő legalább értelmeset írt :)

hát ez körülbelül másfél éve volt, utána még elég sok ehhez hasonló dolgot tapasztaltam.. láttam hasonló fekete alakokat, árnyakat, hirtelen elöntött a félelem, de mindig próbáltam kizárni, megpróbálom nem bevonzani őket :) meg persze nem félni tőlük.

Bár mostanában majd úgyis egyre többet fognak látni az emberek, végülis mindjárt itt lesz a nagy változás.. :) aki érti az úgyis érti :)


de láttam fehér lényt is :) olyan volt mintha több milliónyi kis porszemecske kavargott volna a levegőben és egy magas alakot alkotott. De éreztem, hogy nem rossz és nem féltem tőle, inkább megnyugotdtam :) az mi lehetett?

2012. febr. 5. 14:57
 6/54 anonim ***** válasza:
55%
2012. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
A ruhazata milyen volt?
2012. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

hülye.. nem nagyon érdekelnek az ilyen hülye hozzászólások.. menj és nézzél star wars-ot.. nem itt van a helyed..


nem volt rajta ruha.. mielőtt valamelyik odaírná hogy akkor mesztelen volt.. nem volt az csak egy asztrális lény volt..

2012. febr. 5. 15:13
 9/54 anonim ***** válasza:
72%
Lehet egy slendermann(német elnevezés) volt, több végtagja van, mint az embereknek és hosszabbak is, emellett elvileg érzékeli és haladni is képes a 4. térdimenzióban. Bár ezek a lények elvileg nem átlátszóak.
2012. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
8%
vagy egy rouguru volt..
2012. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!