Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét közbeni fájdalmat...

Együttlét közbeni fájdalmat magában mi okozhat?

Figyelt kérdés

Menstruácó alatt elkezdett fájni a hüvelyem, főleg menstruációs kehely le- és felhelyezésekor, inkább váltottam betétre.

A vérzés végével volt egy pici viszketés és kellemetlen szag, de úgy gondoltam hogy volt már rosszabb gombám amit otthon könnyen kikezeltem Canestennel.

Gondoltam okosak leszünk (nem) és tájékozódunk az internetről hogy ez lehet gomba VAGY baktérium, szóval kipróbáltam ezt a Idelyn Beliema Effect hüvelytablettát. A végére jól voltam ,semmi tünet nem volt, semmi szag, viszketés, fájdalom stb szóval boldogan vágtunk bele a dologba párommal ahol is kiderült hogy iszonyatosan fáj, olyan csípés szerű módon együttlét alatt szóval abba is hagytuk.

Azóta megint semmi tünet, fájdalom, de valami biztos hogy van még.

Igen természetesen próbáltam dokihoz eljutni, mindenki kb 3 hét múlvára tud időpontot adni, az sztk-ról pedig semmi jót nem hallottam már csak olyan értelemben sem hogy kész labirintus mire eljutsz egy orvoshoz, időpont náluk is hetek kérdése.

Szóval most itt ülök tulajdonképpen tünetmentesen csak épp annyira fáj a szex hogy utána elsírom magam, (ami igazából azért zavar mert eddig 2 hete semmi, most kivárom a 3 hetet hogy kapjak egy újabb 2 hetes kúrát már így is marcangolom magam hogy milyen felesleges vagyok még dugásra se vagyok jó, 3 hétig nincs az az orvos aki rám nézve szóval gondoltam akkor már addig kikezelem valahogy hátha, addig se azzal vagyok elfoglalva hogy rühelljem magam.

Lehetséges hogy ez a Beliema dolog szimplán nem volt elég és egy jó canesten kúra megoldja? (mivel azóta volt egy együttlétnek aligha nevezhető valami természetesen páromnak is veszek krémet) illetve úgy olvastam a tabletta belső, a krém külső fertőzésre van, akkor ha nekem úgy tűnik csak belső van a krémet elhagyhatom?


2018. nov. 27. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne kezeld magad otthon, mivel nem tudod, hogy mi ez.

Lehet, hogy kezdődő fertőzésed volt, de a tünetek nagyját elnyomta a krém, de nem gyógyultál meg, belül még van gyulladás. Nem tudod, hogy mitől. Szóval kérj időpontot, várd ki. A párod is menjen el urológushoz. Addig pedig nincs szex. Azért pár hetet ki lehet bírni.

Egy kapcsolat meg nem csak arról szól, hogy legyen kivel szexelni. Szóval ez hülyeség, hogy szexre sem vagy jó. Nagyon sok mindent tudok még így is együtt csinálni.

Azért is jó elmenni dokihoz, mert pl. ciszta vagy más nőgyógyászati problémák is okozhatnak fájdalmat szex közben. De akár az intim kehely is okozhatott valamit. Szóval jó mindenképpen utánajárni.

2018. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a vége, ha valaki házi módszerekkel akar "okos" lenni és többet árt, mint használ magának.

Valószínüleg lett egy alaposabb hüvelygyulladásod, ami igen komolyra is fordulhat.

Ne barkácsolj tovább magadon, hanem kérj az orvosodtól azonnalra idöpontot, ha nem ad, akkor keress másikat, aki tényleg foglalkozik is veled.

Amíg nem kapsz megfelelö kezelést és az orvos nem ad szabad utat, addig ne szexelj, az intim kelyhet meg eleve jobb, ha elfelejted, mert az is rengetegsezr okoz hasonló fertözéseket!

2018. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Végigtelefonáltam minden orvost akit ismerek, mindenki 3 hetet mondott, addig meg vagy marad ilyen vagy rosszabbodik míg a falat kaparom a viszketéstől és bűzlök mint egy döglött hal vagy valahol a kettő között.

Az utolsó ötletem hogy elmegyek személyesen a dokimhoz és szépen nézek az aszisztensre, egyszer már sikerült mikor elmondtam hogy ha nem lenne tényleg sz...r nem lennék itt (persze kedvesebb szavakkal)

2018. nov. 27. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot. Legalább lesz egy időpontod, akkor is, ha pár hét múlva. De minél később kérsz, annál későbbre lesz. És közben próbálkozz, hátha sikerül előbb is bejutnod. Én is mehettem soron kívül, amikor olyan gondom volt. A recepción nem adtak időpontot, de az orvos adott még aznapra. Vagy van ambuláns rendelés is. Még ma biztosan ellátnak, csak végig kell ülni pár órát. Ilyenen is voltam már, szerencsém volt, csak fél órát kellett várni. Szóval vannak lehetőségek.
2018. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne kezeld otthon magad, főleg ne Canestennel. Az egy általános krém, ami minden gombafajta tüneteit megszünteti, de egyik gomba fajtát sem pusztítja el. Idővel kiújul.

Kenetet kell vetetni, hogy kiderítsék, milyen gomba, gomba e egyáltalán és utána kapod a megfelelő gyógyszert.

2018. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el rendelési időben, és mond azt sürgős, kellemetlen tünetek miatt. Nem kell részletezni. Lehet várni kell, de megéri kivárni a sort. Legyél kicsit élelmesebb! Olyan nincs, hogy heteket kellene várni egy fertőzéssel. Ez akár a termékenységet is befolyásolja a későbbi időkben.
2018. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elmentem rendelés elejére, a két aszisztens hölgy nagyon aranyos volt egyből értette a szitut be is mehettem mikor megjött a doki, felírt egy szatyor gyógyszert szóval nem tudom pontosan mi van ott bent de k...ára ki lesz írtva bár az egész szett 24k-ba került dehát ez van.

Van egy aszisztens aki receptírásra is időpontot ad (true story) szerintem ő vette fel a telefont tegnap, mert most a két hölgy egyből rávágta hogy persze semmi gond megbeszélik a doktor úrral és már nyargalhattam is befelé.

Bár a most felírt gyógyszertől mültkor jó kis szájfekéjt kaptam de ez legyen a legkisebb bajom majd élek pár napot levesen :D

2018. nov. 27. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!