Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovu teszt szerint 6hetes...

Gamegirl kérdése:

Ovu teszt szerint 6hetes terhesség de vizsgálat szerint csak 5+3. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Rendszertelen mensi miatt csak a pozitív ovu teszthez tudok viszonyítani hogy kb mikor foganhatott a baba ezért gondoltam azt, hogy 6hetes vagyok (tegnap) mikor mentem uh-ra. Viszont csak petezsákot és szikhólyagot látott a doki embriót még nem így mondta hogy 5hetes múltam még csak ezek szerint. Aggodalomra neki is nekem is az adott okot ugye az lh-teszt és a vizsgálat előtt már több mint 2 héttel volt (igaz nagyon halvány de) pozitív tesztem. Valaki járt hasonlóképpen? Egy hét múlva megyek újra és nagyon aggódok. 2 lehetőség van, vagy tényleg fiatalabb mint gondoltam vagy megállt a fejlődésbe... de ha ott megállt akkor a tüneteimnek is csökkennie kéne nem? Meg tegnap csináltam gyorsan még tesztet és másodpercek alatt erős pozitív lett... doki azt mondta az jo hogy terhes tünetem van de ő se tudja mi lehet...

2018. nov. 28. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
most ezen a 4 napon stresszelsz, jól értem?
2018. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Nem azon stresszelek hogy 4nap ide vagy oda. Olvasd el légyszíves mégegyszer amit írtam figyelmesen és talán megérted a félelmem, a stresszelésem okát.
2018. nov. 28. 21:59
 3/7 momoka 2002 ***** válasza:
Azt irtad halvany volt az ovuteszt. Az csak akkor pozitiv ha legalabb olyan eros,vagy erosebb,mint a tesztcsik. Nem az a lenyeg most mekkora az embrio,petezsak,hanem hogy fejlodik-e, szoval 1-2 het mulva menj vissza uh-ra akkor mar kene talalni szivhangot.
2018. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így még nem jártam. Viszont azt elmondhatom, hogy missed abom után még két héttel is meg voltak a tüneteim. Sajnos ha el is hal a terhesség, a szervezet még nem reagál egyből.

Mindenesetre remélem minden okés lesz veletek!!!

2018. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feleslegesen pörögsz 4 napon. Az ovuteszt alapból 2 nappal előre jelzi az ovut.
2018. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináltass hcg vérvételt 2 naponta, abból látszik hogy van-e fejlődés.
2018. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Akkor rendben volt minden élt picurka hallottuk pár nappal később már a szívét viszont 7hetesen kb egyik pillanatról a másikra elveszítettem. Délelőtt még vert a pici szíve délután pedig egy az egybe petezsákostól kipottyant belőlem ( annyi előjele volt hogy nem sokkal előtte el kezdtem vérezni) azt mondták hogy ez kilökődés volt nem vetélés így most egy rakat kivizsgálás vár rám de erős maradok végigcsinálni hogy ilyen ne fordulhasson elő mégegyszer mert ez már a második volt. Csak azért írtam le hogyha más hasonló helyzetbe kerul nincs veszve semmi a baj se emiatt lett valószínüleg hogy kicsit később lehetett életjelet látni.
2018. dec. 11. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!