Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek? Megfog jönni?

Nagyon félek? Megfog jönni?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok.

Koromhoz képest érett.

Szőrös a hónaljam és lent is.

2 éve és 3 hónapja van fehér flyásom

De pár hónapja inkább már átlátszó vagy alig van valami folyás,ma például nagyon picike fehér volt a bugyimon.

De reggel pisilésnél,begörcsölt az alhasam.Kb a görcs 4-5 percig tarthatott.

Félek hogy meg fog jönni!

Várom is,de olyan sok rosszat hallok róla,hogy nagyon félek tőle!

És a csalán tea jó hüvely tisztitó?

Elnézést a helyes írási hibákért.

Előreis Köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 26. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért félsz tőle ennyire?Anyukáddal nem beszélgettek ilyenekről?
2010. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem,nem szoktunk ilyenekről beszélni.És ha felteszek ilyen kérdést ezen azo oldalon akkor biztosan bunkó vagy ilyesztgető kérdést kapok rá!(tisztelet a kivételnek)

Ja és a felnőtté válás nálunk tabu téma,azt sem tudom hogy mikor beszéltük ilyenekről utoljára.

2010. jún. 26. 20:23
 3/18 anonim válasza:

Ne félj tőle.Ez így természetes,így lesz belőled lassan nő.Beszélj anyukáddal erről,mert ha eljön szükséged lesz betétre,tamponra,stb...

Ha van valami konkrét kérdésed nyugodtan tedd fel,válaszolok! 19/L

2010. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi,jó lenne ha erre a kérdésemre válaszolnál!:D :P
2010. jún. 26. 20:26
 5/18 anonim ***** válasza:

Az baj.Mert mégiscsak az anyjával tudná az emberlánya ezeket megbeszélni.

Nem kell tőle félni, megijedni.Remélhetőleg minden simán zajlik majd. Igaz vannak olyanok(Pl én vagy a lányom)aki(k)nek negyon görcsöl a hasa ilyenkor, de vannak akik fel se veszik.Eltelik egy kis idő, esetleg egy é kettő, mire rendesen "beáll"a ciklusod.

Az lenne a legjobb, ha egy alkalommal félre hívnád anyudat, és elmondanád neki, hogy úgy gondolod meg fog jönni, és menjetek el betétet venni.

2010. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

de erre,hogyan válaszoljak!

nem tudom,hogy meg fog-e jönni!A hasad bármi miatt görcsölhet,felfázás vagy bármi.

miért akarsz csalán teát inni?

a fehér folyás meg teljesen normális,minden lánynak van

de anyukáddal próbálj erről beszélni,mert máshogy nem fog menni,jó érzés lesz,ha ott lesz veled

2010. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

anyukám már a mensiről felvilágosított.

Vett is nekem betétet,még a mamám is odajott hogy vettünk nekem betétet.Én meg a földbe süllyedtem szégyenemben.És van itthon nekem mindig betét.

2010. jún. 26. 20:33
 8/18 anonim ***** válasza:

Akkor mi a baj?

Mondd el neki hogy most görcsölt nagyon a hasad.Figyeld magadat, és ha többször is előfordul a napokban, akkor szólj neki.Lehet az a görcs mástól is.Más tüneted nincs?

2010. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

a pisilésnél nem csíp,nem ég.

Nem piros.

Nem más nem.

2010. jún. 26. 20:37
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak arra lettem volna kivácsi hogy megjön-e mert a fehér folyás általában 2 évig tart.
2010. jún. 26. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!