Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 5-6nappal elobb megjott...

Kb 5-6nappal elobb megjott menstruaciom, ugyanugy megjott mint eddig es gorcsolok is, lehet valami baj?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk robotok, előfordul.
2018. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer belefér, de ha többször előfordul, akkor érdemes nőgyógyászhoz fordulni, mert bármi állhat a háttérben, hormonális probléma, vagy mióma.
2018. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hat nekem mindig ugy van, hogy egy ideig honap elejen jon, aztan honap kozepen, majd honap vegen es kezdodik elorol.

Egyutt voltam a baratommal, lehet ahoz valami koze?

2018. nov. 29. 08:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha baj hogy igy atall a menzeszem akkor amugy is megyek nemsokara nogyogyaszhoz es megemlitem nekik
2018. nov. 29. 08:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem minden hónapban ugyanakkor jön meg. Ugyanis a ciklus nem így működik. Azt kell megszámolni, hány nap telik el 2 egymást követő menstruációk első napjai között. Ez a szám általában 21-40 nap között normális. Így nyilván nem minden hónapban ugyanarra a napra fog esni. Durva, hogy pasid van és szexelsz, de lövésed nincs, hogy kell számolni a női ciklust.
2018. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne említs meg ilyesmit nőgyógyásznak, mert ki fog röhögni, hogy nő létedre ennyire nem ismered a saját testedet...
2018. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 hetet szoktam szamolni a ciklusok kozott es ugy hogy a vegetol a masik elejeig harom het
2018. nov. 30. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
De nem a végétől kell számolni. A ciklus első napja a menstruáció első napja. Nem véletlenül szokta megkérdezni a nőgyógyász minden vizsgálat előtt a ciklus első napját. Ehhez viszonyít, hogy hányadik napon vagy az adott vizsgálat elvégzésekor. És ez nem mindegy. Tehát akkor nem 21 napos a ciklusod.
2018. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!