Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 éves létemre rendszertelen...

21 éves létemre rendszertelen a menstruációm, mi baj van velem?

Figyelt kérdés
fél éve viszonylag rendszeres minden hónapban jelentkezik,viszont van olyan,hogy 28 napra jön meg vagy 32-34 de volt 44 is ma a 28 napon vagyok de nem jött még meg először együtt voltam a barátommal és e miatt is nagyon várom,hogy megjöjjön.Az évben februárban és márciusban nem jött meg utánna állt így be tavaly volt,hogy 2 hónapig nem jött meg :( orvoshoz félek elmenni nagyon.

2018. nov. 28. 20:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Védekeztünk természetesen.
2018. nov. 28. 20:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves korod óta menstruálsz?
2018. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14
2018. nov. 28. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem vagy vekony vagy tulsulyos ? Mert akkor elòfordulhat esetleg hormonok lehet jo lenne egy vervetel hormonok+pajzsmirigy nőgyógyasz biztos ad beutalot laborba. De van akinek egesz eleteben ilyen sajnos ugy h nem talalnak semmi rendelenesseget.
2018. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz félsz elmenni? Úristen. Én erre nem mondok semmit inkább..itt vársz választ? Ki tudja miért jön így meg...nyilván a hormonjaiddal nincs valami rendben és azt csak az orvos tudja megmondani.
2018. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel már élsz nemi életet, így ildomos lenne elmenni nőgyógyászhoz.

Ha pedig védekeztetek, akkor nem értem, miért várod ennyire görcsösen, hogy megjöjjön? Védekezés mellett nem lehetsz terhes. (Ha netán ettől tartasz.)

2018. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na bumm. A 28-34 nap nekem teljesen rendszeresnek tunik, elvegre a test nem svajci ora.

A rendszertelen ciklus az teljesen mas

2018. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!