Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek rossz tapasztala...

Van valakinek rossz tapasztalata a cickafark teával/Nők teájával (Gyuri bácsi teája) kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szabálytalan ciklus miatt kezdtem inni (24-26 napos ciklusok). 2 hónapja iszom, de nem egyfolytában. Októberben kezdtem, és eléggé kitolta a menzeszemet, pedig pár nappal a menzesz előtt abbahagytam. Végül 31 napra jött meg nagy nehezen! Aviva tornával végül sikerült a 31. napra meghoznom.

Novemberben megint elkezdtem inni, de csak 14 napig. Nehogy megint kitolja a ciklusomat. Aztán a ciklus 22. napján eléggé elkezdtem görcsölni, és a 23. napon is. Mindkét nap megint ittam cickafark teát, mert nagyon úgy tűnt, hogy megint a 24. napra meg fog jönni. A görcsök elmúltak, és most megint semmi jele, hogy megakarna jönni. December 1-jén várom, mert akkor lenne 28. nap.

Nem tudom mennyi idő alatt ürülhet ki a szervezetből...pedig mindenhol ódákat mondanak a cickafark teáról, és, hogy nincs semmilyen mellékhatása.

Kíváncsi vagyok, hogy másnak is volt-e ilyen tapasztalata.



2018. nov. 29. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van mellékhatása. Hatással lehet a hormonokra, és akinek egyébként is van valamilyen hormonális problémája, annak nagyon bezavarhat. Pl. olyan nőgyógyászati problémáknál, akkor gond van a hormonok egyensúlyával, árthat is, mivel növelheti az ösztrogén arányát, így megnövekedhet az olyan problémák kialakulása, ami ezzel jár, pl. ciszta, mióma.

Én magamtól semmiképp sem innám. Tényleg csak orvos, szakember ajánlására, és az ő előírásának megfelelően.

Egyébként Gyuri bácsi is elmondta már egy interjúban, hogy a gyógynövényeket nem netről elolvasva kell használni. És csak olyan esetben, amikor tényleg tudja az ember, hogy pontosan mi a baja, azt mi okozza, mert csak akkor lehet megfelelő kezelést választani.

2018. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól iszod a teákat? Mert ha össze vissza az nem segít.

Én egyszer ittam a lady ciklus teát, ahogy a dobozon van, és bejött.

2018. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek 3 hónap alatt elmúlt tőle a ciszta. A nőgyógyász már műteni akarta de a tea bevált!
2020. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!