Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok elaludni a barátomnál ha menstruálok? Ti eltudtok aludni máshol is? 19l

Figyelt kérdés
Nem merek. Félek hogy átázok és olyan lesz minden.
2018. nov. 29. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én elalszom bárhol, de ilyenkor engem is zavarna a félelem, úgyhoigy kiiktatnám, megtenném a szükséges óvintézkedéseket, még akár vinnék valami ócska törölközőt magam alá vagy valami, ha még löketszerű vérzésre is lenne esélyem.


De én ágyat nem véreztem össze évtizedek alatt sem, a ruhából pedig könnyedén kimosható a friss vér. Bár nekem egy számomra túl nagy tampon és egy vastag betét is bőven elég. Itthon nyilván nem fárasztom magam vele, de ha valamikor másutt aludnék és paráznék, végülis egyszer kibírható.

Ja és bár én kb. semmire nem ébredek fel, átázásra szoktam. Ez is egy plusz védelmi vonal.

2018. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerem a vérzésemet. Tudom, hogy a normál tampon kibír este kb 6 órát. De ha gáz lenne, úgyis van alatta egy szárnyas betét. Ébresztőt állítok 5 óra 30 perccel a tampon felhelyezése után, kimegyek tampont cserélni, aztán alszok tovább.
2018. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!